Skocz do zawartości

Witam wszystkich czlonkow forum RC


RobUK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WOW !!!

Witam serdecznie wszystkich forumowiczow.

Mam na imię Robert, mieszkam i pracuję w Wielkiej Brytanii. Moje zainteresowanie modelarstwem a szczególnie jego "przestrzenną" częścią interesuję się od dawna ale dopiero kilka miesięcy temu zacząłem tę pasję obracać w czyny.

Zacząłem od zabawy prostym "latawcem", po pewnym czasie zacząłem budować proste lekkie konstrukcje piankowe, ostatnim jest coś na kształt awionetki. Mam nadzieje w tym tygodniu rozpocząć ją oblatywać ale zanim to zrobię muszę rozwiązać kilka drobnych problemów technicznych.

 

Jestem stosunkowo "świeży" w temacie Aeroplanów R/C i muszę się jeszcze bardzo wiele dowiedzieć i nauczyć. Postanowiłem więc się gdzieś "wkręcić" celem zdobycia wiedzy, doświadczeń, zasięgnięcia porad, czy podpowiedzi w dręczących kwestiach.

 

Mam nadzieję znaleźć TU wiele interesujących informacji jak również podzielić się swoimi wiadomościami jeśli oczywiście będę w stanie cokolwiek nowego czy interesującego wnieść ze swojego cokolwiek ubogiego modelarskiego żywota.

 

Pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.