Skocz do zawartości

Nowe darmowe MMO - World of Warplanes


K(ae)M

Rekomendowane odpowiedzi

Zaciekawiło mnie to co przeczytałem w waszych wypowiedziach na temat Rise of Flight, i właśnie zasysam 4,5GB wersji demo.

Do tej pory latałem Sturmovikiem (dwie pierwsze części) i był dla mnie rewelacyjny.

Jak polatam na tym symku to opisze swoje wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opiszesz, bo nie będziesz się mógł oderwać... ;]

 

Ja mam na razie przymusowy odwyk, bo joystick mi odmówił dalszej współpracy, nowy chcę kupic jakiś lepszy, a na razie mam inne wydatki...

 

Jeszcze wracając do tego co pisał madrian - nie ma konieczności mieć wszystkich samolotów od razu... te co są są tak wiernie odwzorowane, że poznanie każdego i znudzenie się nim zajmuje przynajmniej z miesiąc - a warto dokładnie każdą maszynę poznać - po dwóch miesiącach latania Albatrosem D.III radziłem sobie nawet z Camelami i SPADami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja sobie zainstalowałem te ROF. Ze wszystkich symulatorów z jakimi miałem do czynienia (Condor, Silent Wings, FSX, FS2002, Lock on, i jeszcze pewnie parę innych) to ten ma chyba najlepiej odwzorowane zachowanie samolotu- przepadanie na skrzydła, a nie "ukłony" idealnie poziomo, korki z których niechętnie sam wychodzi. Ale mimo tego że jest darmowa pewnie da zabawy na wiele wieczorów. W niektórych samolotach nie umiem sinika nawet włączyć-jakby chciał a nie mógł :D

 

tomyy29 A masz zmniejszoną rozdzielczość z zaznaczonym "ptaszkiem" na fullscreen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam wybrany sprzęt (Thrustmaster T.16000M) tylko $$$ brak do wydawania na zabawki ;)

Przez kilka lat pod koniec lat 90. i na początku 00., będąc w Twoim wieku prowadziłem największą i najbardziej znaną stronę z recenzjami symulatorów lotu, joysticków itd (może ktoś pamięta - www.skrzydla.com aka "Wirtualne Skrzydła") więc nie mam generalnie problemu z ogarnianiem tego tematu ;)

 

RoF ma bardzo dobry model lotu, ale są lepsze (np. wymieniony wyżej DCS A-10 - a niebawem pewnie DCS P-51), czy FSX z dodatkami A2A Simulations. Co do włączania silnika to na YouTube masz checklisty dla poszczególnych samolotów (jak ustawić mieszankę, chłodnicę itd).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.