Jump to content

tomyy29

Modelarz
  • Content Count

    211
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Profile Information

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Skąd
    Śląsk
  • Imię
    Tomek

Contact Methods

  • GG
    5802272
  1. tomyy29

    Lądowanie 747 ..

    To nie jest żaden montaż, tam jest tak naprawdę.
  2. Szczerze to bardziej samoloty, ale heli też nie gardzę. A jak bardzo realistyczne jest sterowanie w tym symulatorze?
  3. tomyy29

    Condor

    Witam. Czy ktoś z Was wie gdzie można kupić orginalny symulator Condor, bo tylko w orginale można grać w sieci, chodzi mi o sklep w polsce lub może Alledrogo lub tym podobne portale? Będę wdzięczny za waszą pomoc.
  4. Witam. Czy ktoś ma owy symulator, lub posiada wiedzę jakie modele samolotów lub helikopterów znajdują się w RealFlight 6.5 R/C Flight Simulator with Airplane Mega Pack, a jakie modele są w RealFlight 6.5 R/C Flight Simulator with Heli Mega Pack ? Pytam ponieważ nie wiem na jaki zestaw się zdecydować, a nie potrafię nigdzie znaleźć szczegółowych zestawień modeli.
  5. Może ktoś ma jakąś sprawdzoną trasę, Np by nie kupować winietek lub jak najszybciej czy najwygodniej dojechac, ruszamy z Tychów. Zastanawiamy się czy jechać na dwa dni i myśleć o jakimś namiocie lub kwaterze czy może jechać tylko na jeden dzień?
  6. Czy ktoś się wybiera na pokazy w tym roku do Sliać??
  7. Dzięki za wszystkie informacje, Na tym filmiku z zeszłego roku z tych pokazów, samoloty latają nad głową nagrywającego, zastanawiam się czy miał on taką dobrą miejscówkę czy przeloty odbywają się tam nad publicznością? Bo jeśli to drugie to nie wydaje mi się to za bezpieczne?
  8. Witam. Chciałbym zasięgnąć opini kogoś kto był na tych słowackich pokazach, chodzi o zaplecze logistyczne, tzn. czy można tam gdzieś w pobliżu rozbić namiot, umyć się, coś zjeść, jak z wc? Jak wyglada koszt wejścia na tą imprezę?? Myślę o takiej dwudniowej wycieczce z całą rodziną w tym 4-letnie dzieci. Będę wdzięczny za wszelkie informacje.
  9. Butla w kole, miejsca w bagażniku że masakra, jeszcze jak złożyć fotele to można przeprowadzki robić. Pali mi po mieście około 15l LPG/100km a w trasie ostatnio 9,5l LPG/100km , przejechane 300km ze średnią prędkością 110km/h więc nie jest to tragedia zwłaszcza że gaz jest po 2,72.
  10. Wybór padł na Opla Omegę B 2,0 16V Combi, LPG. Wspaniały mini autobus, i tak jak ktoś dobrze powiedział, Omegę się albo nienawidzi albo kocha. Ja nigdy nie przestałem jej kochać, teraz to wiem gdy kupiłem drugą Omegę w moim życiu tym razem w kombiku, wrócił uśmiech na twarzy i radość prowadzenia tego cudeńka. Dzięki wszystkim za opinie i pomoc.
  11. Edit: przepraszam nie zauważyłem posta robertusa z tabelą rozmiarów....... Czy jeśli ktoś zamówi np. L a jego brzuszek okaże się na XL czy jest możliwa wymiana takiej koszulki ( koszty przesyłki po stronie kupującego)??
  12. O dżizusie, wspaniale opisany test, ale jakoś ciężko mam wyobrazić sobie że u sprzedającego podpinam jego auto łańcuchami i wykonuję kolejno czynności tego testu. Mimo tego, daje to do myślenia, bo bez tego nie bedę mógł stwierdzić tej usterki....hmm... i dalej nie wiem co o tym sądzić, jutro mam zaplanowaną rozmowę telefoniczną z właścicielem.
  13. Wiem jaką "inną" przyjemność daje automatyczna skrzynia biegów, wiem tez ze są zwolennicy tylko manualnych, chodzi mi bardziej o zasłyszane i przeczytane opinie typu " jak skrzynia automat padnie to kupa kasy, nie oplaca sie itp". Jeżeli chodzi o komfort jazdy to akurat taką Laguną (ale manualem) miałem możliwość pasażerowania się parę dni temu i wygoda jest duża. No a tu ta skrzynia, czy naprawdę jest się tak czego bać??
  14. Znalazłem takią Lagunę I, nie jest to kombi ale przeżyłbym , bagażnik ma spory, ale martwi mnie ta skrzynia biegów, czy ktoś może powiedzieć na temat tego modelu z taką skrzynią?? http://otomoto.pl/renault-laguna-2-0-8v-lpg-bogate-wyposazenie-C26870648.html
  15. Proszę o namiary... Bez obaw, nie szykuję napadu, chcę się tylko przytulić................
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.