Skocz do zawartości

[P] Plany samolotu PO 2


Ryszard

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

http://www.kitcutters.com/RCM/RCMScale/RCMPolikarPO2.htm

Tutaj Kolego znajdziesz wszystko o jedynym /jak dotąd po wielomiesięcznych poszukiwaniach w sieci/ dostępnym "tartaczku" tego modelu w skali 1/6 wraz z planami. Gdybyś chciał ten jeden , wiadomy szczegół to proszę na PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz , jakie to proste! :D Ja stawałem sie ich posiadaczem o wiele, wiele dłużej, ale też je mam i czekają w kolejce, aż nabiorę wystarczających umiejętności, aby zmierzyć się z tym wyzwaniem. Bo wg. mnie jest to b. poważne wyzwanie, oczywiście przy założeniu, że dobrze i wiernie chce sie zrobić ten model. Z przyjemnością będę śledził Twój postęp prac przy tym modelu, licząc na szczegółową relację z budowy /patrz:relacje Tomka, czy Huberta ze Ich "wyczynów" :D /i fotki poszczególnych elementów. No to do roboty! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.