Skocz do zawartości

Łamana belka ogonowa lub przegub do 450-tki.


eptita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, prośba jak w tytule, poszukuje łamanej belki ogonowej lub przegubu, do zamontowania w HK-450. Całość ma być zamontowania w makiecie, której wirnik jest uniesiony nad i od belki. Przykłady to PZL Kania lub Mi-2.

Na razie, tylko może gdzie kupić i jakieś linki lub namiary na trop. Planuje, ale to planuje zbudować coś na mechanice 450-tki na jednym z zestawów za 8,99$ których mi przybywa, zestaw będzie po modyfikacjach. trój łopatowy, metalowy wirnik główny itp. :wink:

Kolega From_heaven pisał że 450 podnosi około kilograma więc zapas wagi na zabudowę jest. Tym bardziej że mechanizacja podwozia odpada, bo po prostu jej nie ma.

Pozdrawiam Piotr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Rafale, nic tańszego nie ma, lub przynajmniej w w Polsce?. Jeśli mogę prosić, chociaż o poprawną nazwę tego zestawu, może tutaj popełniam błąd. Szukałem już pod różnymi nazwami które mi przychodzą na myśl, za każdym razem skucha. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, czegoś takiego szukałem, jak nie dostanę samego elementu do 25$ to wezmę cały zestaw, przynajmniej jestem ogarnięty z jedną makietą tak na wszelki wypadek.

Gdyby mój projekt poległ, kupię takiego UH-1N. i będzie też piknie. :lol:

 

A tak poza konkursem, ktoś majstrował taką łamaną belkę we własnym zakresie "Home made".

Pozdrawiam Piotr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.