Skocz do zawartości

Rexio 600 HV i pytanie odnośnie zębatki.


tomnow95
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja Ci też mówię że 14 nawet 13 byłaby lepsza bo obroty będą nieziemskie jak na 600 a nie powinna aż takich mieć .... tylko dodaj jeden dodatkowy uchwyt walu na dole i wal od nitro ten dłuższy żeby 3 podparcia miał.

 

Nie wiem czy latasz 3d czy nie ... ale takie obroty to lekka przesada i zabójstwo dla łożysk w okuciach łopat. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łopaty orginalne Aligna Carbonowe, te z napisem ALIGN. Tak samo flybar i padle. Bez ciężarków. Uczę się latać 3D. Teraz jestem na etapie TicToca.

to powiem ci tak .... im mniejsze obroty przy nauce 3d tym lepiej się nauczysz ... więc zastosuj sobie 13 i będziesz zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak właściwie, wo tedlug wyliczeń obroty będą dość podobne co na silniku który miałem(align 1220kv) przy 6s lipo. Na nim była zębatka 15T. Niestety w tamtym silniku poszły łożyska i się spalił w locie. Ratowałem się autorotacją, próbowałem uciec z nad lasku i bagna,ale zahaczyłem o ostatnie drzewo. Na szczęście poszedł tylko statecznik pionowy.:(. Wiecie może,czy jest sens coś robić z tamtym silnikiem aligna 600M?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.