Skocz do zawartości

Prośba do posiadaczy aparatur HITEC


GEX999
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ostatnio odnoszę wrażenie, że prawy suwak w mojej aparaturze (Optic 6) chodzi luźniej niż lewy. Jak doradzanie to naprawić, kiedy suwak będzie jeszcze luźniejszy? Proszę posiadaczy aparatur HITEC, w szczególności Opticów o zdjęcia suwaków wewnątrz (osobiście nie mogę jej rozkręcić, ponieważ sklep, w którym kupiłem aparaturę nakleił plombę z "napisem nie zrywać gwarancja!")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jak chcesz to naprawiać od wewnątrz nie zamierzając rozkręcać? ;D

 

A żeby nie było, że się czepiam i że nie pomagam - podklej sobie pod suwak deseczkę balsy 1mm (żeby dość ciasno wchodziła) i na pewien czas będziesz miał suwak jak nowy - pod palcem bedzie czuć tak samo jak ten z drugiej strony z wyczuwalną pozycją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim Opticu od nowości prawy suwak też chodzi trochę lżej niż lewy (takie mam wrażenie). Nie daje mi to spać spokojnie (od 7 lat) :lol: . A tak na poważnie to może by tak trochę polatać, a nie szukać sobie problemów ? :wink: Przypuszczam, że gdy już dojrzejesz do używania tych suwaków będziesz sam wiedział jak sobie poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.