Skocz do zawartości

Lipo Charger 4 Graupner - nagle przestała ładować.


extream

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wczoraj po lataniu jak zwykle podłączyłem pakiet do ładowania (to samo źródło prądu co zawsze - aku 12V z samochodu ) Ładowarka zaczęła ładować więc zostawiłem ją bez opieki. Po godzinie wróciłem i ładowarka nadal ładowała. Odłączyłem zasilania i zmierzyłem napięcie aby zobaczyć czy dużo jeszcze zostało ;) Napięcie wynosiło 11.16 V. Ładowarka gdy teraz ją podepnę ładuje nadal tzn. nie włącza się alarm o zbyt niskim napięciu zasilania. Gdybym ją zostawił włączoną ładowała by pewnie do teraz nie grzejąc się znacznie. Napięcie na pakiecie zatrzymało sie na wspomnianych 11.16 V i nie chce iść do góry. Sprawdzałem też inne źródło zasilania ale niestety to samo ... Wie ktoś może co się stało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie jestem fachowcem w dziedzinie ładowarek, ale mogło paść źródło napięcia odniesienia, ostatecznie poleciał soft.

Jeśli jest nowa, to lepiej zareklamuj.

Ja miałem to samo w Lipo Chargerze 4 i bez problemu wymienili.

Niestety, ale niemiecka technologia i chińska precyzja nie zawsze idą w parze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.