Skocz do zawartości

Powitalnia


aszczupal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Zgodnie z regulaminem i zwyczajami pragnę się przywitać !

Jako że to pierwszy post , to kilka słów o sobie...

Jestem "statecznym" panem po 40-stce :) , modelarstwem zajmowałem się tak bardziej "na poważnie" wiele lat temu, kiedy to popełniłem w osiedlowej modelarni (tak dawno temu były takie przybytki..) model szybowca "Jaskółka" wykonany z balsy, sklejki, i oklejony "papierem japońskim" (emeryci wiedzą o czym piszę.. !).

Niestety model wykonał tylko dwa loty, gdyż przy drugim "złapał" wiatr i rozbił się o drzewo... :(

Następny model to był słynny "WICHEREK" , niestety nie udało mi się go skończyć z różnych przyczyn...

Po wielu latach namówiony przez znajomego (THX Noker :) ) zdecydowałem się nabyć droga kupna coś prostego/łatwego na początek.

Wybór padł na AXN Floater-Jet z HK , wraz z Radyjkiem HK Turnigy-9X. Jako że mój syn jest jescze troszkę za mały na latanie , więc otrzymał (również z HK) autko 4WD wraz z 3-kanałową aparaturą, i przyznam mnie to też świetnie bawi.,.

Aha AXN jeszcze nie lata, jest gotowy w 90% (zostaje wyważyć ! )

Jeszcze dodam że forum czytuję już od jakiegos czasu, ale wreszcze zdecydowałem się aktywniej w tym uczestniczyć.

I chyba wszystko w temacie.. no to jeszcze dodam że mam 530h nalotu na VATSIM :)

, no i AVATAR w drodze...

 

pozdrowienia

Adam Szczupał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.