Skocz do zawartości

Pierwsze loty w życiu Beta 1400 Piła i okolice Poznania


316_Danny

Rekomendowane odpowiedzi

No nie jakie to łatwe Betą? Ale widać właśnie to, gdy jest taka lekka to wiatr z nią robi prawie wszystko co chce. Jak swoją obciążyłem do ponad 1300g to pływała w powietrzu bardzo stabilnie :-)

Wejdź sobie do "kraksy" zobaczysz jak lata przy sporym wietrze, nawet nie czuć że w ogóle jest wiatr, a hulało że hoho...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loop ja generalnie unikam latania przy dużym wietrze :)

Cimek jeżeli chodzi o środek ciężkości to zmieniam go praktycznie co chwilka, w zależności od tego w jaki sposób chce polatać (czy bardziej poszybować, czy coś tam "agresywniej pokręcić")

Model z mojego punktu widzenia (z ziemi) lata bardzo stabilnie...

Jednak kamerka widzi to inaczej...

Istne rodeo...

Myślę że przyczyną tego zjawiska jest "małokątny" punkt widzenia kamerki, przez co każdy nawet najmniejszy ruch wydaje się nie wiadomo jakim szarpnięciem...

Kolega w Pile ma mi pożyczyć rybie oko, dzięki czemu sytuacja ta powinna ulec poprawie :ble:

Ciekawe jest jedno z lądowań, gdzie model uderza w moją nogę... Kamerka uchwyciła to jakby nie było żadnej przeszkody :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.