Skocz do zawartości

Jakie serwa DO YAKa 55SP 1.8m


chrisk8
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam w zamiar w niedalekiej przyszlosci wymienic serwa w Yaku 55sp. model wazy 4.85kg. Aktualnie mam w nim serwa tower pro 995 jestem z nich dosc zadowolony ale chcialbym je wymienic na jakies lepsze i pewniejsze serwa. Prosze o doradztwo kolegow. Latam nim akrobacje 3D.Interesuja mnie serwa w miare przystepnej cenie tzn w okolicach 100-130 zł za szt i momencie w granicach 10Kg oraz jakies mocne na ster kierunku. Z gory dzieki za pomoc w doborze serw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwo BMS 630 MG mam w Funtanie s 90 na kierunku lotki i wysokość to również BMS-y tylko nie pamiętam które niestety nie jestem z nich zadowolony . Szybko się wyrobiły i mają luzy nie są zbyt precyzyjne. Z tego co się póżniej orientowałem są to serwa przeznacone raczej do samochodów z racji tego że są właśnie dość mocne .W granicach 140zł można kupić Hiteki 645 MG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem jakis szybszych serwach.Powiedzmy ze to na razie luźne rozmyślania na temat serw.Zależy mi na tym aby dobrac najbardziej optymalne serwa do lotów 3D.

Te serwa wydaja sie dobre wg. ich specyfikacji.

http://modele.sklep.pl/product_info.php?products_id=12668

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwróć uwagę na ich wagę 150 g to prawdziwe cegły noi poco ci aż taki moment w lotach 3D waga jest rzeczą bardzo istotną na kierunek spokojnie wystarczy Ci serwo o momencie około 10 kg na wysokość około 8kg lotki 5-6 kg nie wiem czemu celujesz w serwa 20 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.