Skocz do zawartości

Kolorowy Spad


Viader
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Wczoraj nawiedził mnie kurier z paczuszką. W środku zgrabny i znany wszystkim dwupłacik na pierwszą wojenkę. Mowa o modelu Spad XIII od Marka Rokowskiego.

W sobotę zawody. Nauczony poprzednimi starciami stwiedziłem, ze szkoda czasu na siedzenie między kolejkami WWII. Trzeba latać, więc przyszedł czas by sprawdzić się w WWI.

 

Jeszcze wczoraj po wykonaniu stójek i odchudzeniu kadłuba z zewnątrz jak i od środka model wyglądał tak:

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

Jak widać skrzydła otrzymały niewielki wznios. Celowo, nie lubię płaskich płatów zarówno w górno jak i dwupłatowcach ;)

Dzisiaj po wieczornym malowaniu pędzelkiem prezentuje się następująco:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Jutro jak znajdę chwilkę polutuję podwozie, zamontuję elektronikę, zastrzały i jak Bozia da ładną pogodę wieczorem oblot.

 

Trzymajcie kciuki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model oblatany, z niespodziankami ale oblatany ;)

 

Ale po kolei. Dzisiaj zamontowałem wyposażenie oraz podwozie.

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

Kółka narazie zakręcone na szybko, jurto przytnę końcówki ośki i założę coś mniej odstraszającego od tych wielkich kosteczek.

 

Dołączona grafika

 

 

A wieczorem wybrałem się na górkę :jupi:

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

Fotki już po lotach, jak widać było już ciemno i wszystko trochę na wariata ;)

Jutro czeka mnie dokładniejsza regulacja. Wyniki koło południa (oczywiście jeśli pogoda dopisze).

 

Marku waga do lotu według super hiper dokładnej wagi kuchennej 450g :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.