Skocz do zawartości

Odbiornik Turnigy 9x 8CH


pauletto007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Przygotowuje model do oblotu. Elektronika jest już zainstalowana, model wyważony, ale czy nie muszę jeszcze odpowiednio "wystawić" anteny odbiornika na zewnątrz kadłuba? W tej chwili odbiornik wraz z anteną jest w środku kadłuba i myślę, że takie "położenie" anteny może ograniczać zasięg. Jak zatem należy wyprowadzić przewód antenowy poza obrys modelu, aby nie mieć ew. problemów z zasięgiem w trakcie lotów? I czy w ogóle trzeba to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, Mialem akurat odbiornik z Flysky'a ,ale to podobny odbiornik do Turnigowego. Miałem go w modelu wsadzony, antenka była również. Żadnych problemów nie widziałem ;) Zostaw jak masz :D

Dzięki. Po sprawdzeniu, ten który mam to rzeczywiście FlySky 8Ch :wink: a byłem przekonany, że Turnigy. Skoro się nic nie dzieje, to pozostawiam antenę w środku, nie będe wiercił dziur w kadłubie bo jak wpadnie do wody... to zatonie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.