Skocz do zawartości

Tuż przed zakupem Bety 1400.


Azienkoz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w takim razie czy jest ktoś kto ma model i może sprawdzić jaki przedłużacz będzie potrzebny ?

Zmierzyłem, ile przedłużenia potrzebują serwa - 50 cm, a z marginesem bezpieczeństwa to około 60 cm. Nie wiem, czy produkują takie przedłużacze, ja widziałem max 45 cm, a to albo nie wystarczy, albo sprawi, że przewód będzie mocno naprężony. Lepiej wlutować przewód, który można kupić za grosze na metry. Dodatkowo przedłużacz będzie wymagał poszerzenia kanału dla serwa w skrzydle, ze względu na złącze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie czy jest ktoś kto ma model i może sprawdzić jaki przedłużacz będzie potrzebny ?

Zmierzyłem, ile przedłużenia potrzebują serwa - 50 cm, a z marginesem bezpieczeństwa to około 60 cm. Nie wiem, czy produkują takie przedłużacze, ja widziałem max 45 cm, a to albo nie wystarczy, albo sprawi, że przewód będzie mocno naprężony. Lepiej wlutować przewód, który można kupić za grosze na metry. Dodatkowo przedłużacz będzie wymagał poszerzenia kanału dla serwa w skrzydle, ze względu na złącze.

Ściągnij z netu instrukcję do bety od modelarni.Ja kupiłem przedłużacze 30 cm i 10 cm żeby nie wypinać z odbiornika. Kabel od serwa zawija się przy serwie lotek, nie trzeba poszerzać kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.