Skocz do zawartości

mój pierwszy model


piotr555

Rekomendowane odpowiedzi

Bartku, u mnie w castoramie są "pseudo" Listewki modelarskie, każda inna inny wymiar, aczkolwiek gdy pytałem na sklepie czy jest możliwość aby mi zrobili listewki na "zamowienie" powiedzieli że żadnego problemu nie ma... A cena za "pseudo" listewki 1,30zl/szt.

to ja byłem w ,,składnicy harcerskiej"w kielcach i powiedział mi koles ze za JEDNĄ 2zł :crazy: wysmialem go i wyszedlem.

cacu24

tylko jakiej jakości masz te listewki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a macie może jakieś plany łatwych szybowców

Mamy... Dział "Plany", a w nim temat przyklejony, żeby go bardzo łatwo było znaleźć "Baza planów modelarskich".

Przypuszczam, że nie znajdziesz tam przepisów kuchennych. :wink:

 

Kolego Piotrku. Wiem, że napisanie dwóch zdań i czekanie na parujący talerz z gotowym daniem, jest łatwe i przyjemne.

Ale może wykaż odrobinę inwencji, i poświęć jeden wieczór nie na pisanie, ale na CZYTANIE forum. Są tu tysiące tematów o niemal wszystkim co jest z modelarstwem związane.

Przejrzałeś choć jeden dział?

Poczytałeś relacje z budowy modeli, które mogłyby cię zainteresować?

Użyłeś:szukaj!: choć raz?

 

Mamy cały dział o tym "Jak zacząć". Może zacznij od przeczytania choć tematów z ostatnich 5 stron działu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.