Skocz do zawartości

Transformers Bumblebee skala 1/12


Wojtass_nt

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

30 dni spędzonych przy tym modelu. Każdy średnio po 7 godzin.

Daje to łącznie około 210 godzin poświęconych by te 1150 elementów zamienić w taki oto model.

Może jakość mojej roboty nie jest na poziomie profesjonalnych kartonowych modelarzy ale nietuzinkowość jakim jest ten model, wrażenie jakie sprawia kiedy się na niego spogląda i wielkość- sprawia, że jestem w pełni zadowolony z efektu i jest dokładnie tak jak sobie to wyobrażałem.

 

Gdybym robił go drugi raz co bym zmienił? Na pewno podkleił na tekturę element który łączy koła z "piszczelą". Systematycznie zwiększający się ciężar modelu powoduje, że elementy się wyginają i nasz Trzmiel próbuje robić dziwne pozy. Ponadto zalaminował bym jakimś klejem wszystkie miejsca ruchome. Tak dla pewności :D

Zrobienie modelu tak aby nogi były w pełni ruchome tak jak ręce moim zdaniem jest niemożliwe. Nawet bardzo ciasne spasowanie elementów po jakimś czasie się rozjedzie a model padnie plackiem. Dlatego trzeba się zastanowić dobrze nad tym jaką pozycję mu nadamy.

 

A teraz czas na końcową galerię:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.