Skocz do zawartości

Silnik ok 2KW


Marek:D

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czyli co odradzacie nanotechy? Zastanawiałem się też nad zwykłymi turnigy 4000mAh 6s 30(albo 40)C

Nanotechy są kiepskie o wiele gorsze od zwykłych Turnigy miałem 4 szt i nie był to udany zakup.

Co do pakietu który zamierzasz kupić to Turnigy 4000mAh 30C spuchł u mnie po 4 lotach.

Napęd który chcesz zastosować przy śmigle APC 20x8E jest bardzo prądożerny bierze ponad 100A !!!

Miałem napęd którego szukasz.

To taki kiler pakietów.

Pakiety 6S 4000mAh 30-40C z HK za długo nie pociągną.

Nawet pakiet Turnigy 6000mAh 40-50C czyli teoretycznie 240A też za długo nie wytrzymuje po 30-40 lotach jest już wyraźnie słabszy i zaczyna puchnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

Nawet pakiet Turnigy 6000mAh 40-50C czyli teoretycznie 240A też za długo nie wytrzymuje po 30-40 lotach jest już wyraźnie słabszy i zaczyna puchnąć.

 

Ale dlaczego nie kupić 45~90C ??

Wiadomo ,że przy takim małym prądzie rozładowania 40-50 C spuchnie i to wyjątkowo.

Potem można napisać ,że nano są .... beeee :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potem można napisać ,że nano są .... beeee :devil:

Mam sporo pakietów Nano i zwykłych Turnigy pomimo że Nano ma niby najwięcej C są najnowsze i są w najgorszym stanie.

 

Czyli najlepiej 8-10s inaczej pakiety będą ostro dostawały?

Takie jest moje zdanie.

Gdybym miał jeszcze raz wchodzić w model o rozpiętości 1,8m to było by to już na 10S

Chyba że kogoś stać na bardzo drogie pakiety lub częstą ich wymianę.

Moim zdaniem 6S jest dobre do modeli o rozpiętości max 1,6m nie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojej Funtany S90 założyłem dualsky XM6350CA-16 troche małe KV ale kupiłem okazyjnie w dobrej cenie , pakiety 10s 2200 maksymalny prąd jaki jest pobierany to 50A , po sześciu minutach lotu 3D w pakiety wchodzi około 1400 ,pakiety lekko ciepłe , chociaż nie są chłodzone , śmigło APC 20/8 model do lotu waży 3800g silnik daje rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.