Skocz do zawartości

Witam.


eocen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po raz pierwszy w życiu zarejestrowałem się na forum, więc wybaczcie jeśli zrobię coś nie tak. Przygodę z modelarstwiem RC rozpocząłem 2 lata temu po tym jak, w sumie dzięki zbiegowi okoliczności, trafiłem na piknik lotniczy w Krakowie. Zdecydowałem się na napęd elektryczny i póki co nie zmienię wyboru.

Moje początki były trochę niemrawe, szczególnie pierwszy rok (byłem trochę zniechęcony niepowodzeniami w pilotażu zrobionych przeze mnie "maszyn" - RWD-5, Toto7). Przełom nastąpił po zakupie EG Pro. Nagle okazało się, że nie jestem aż tak kiepskim pilotem. W tej chwili nabieram doświadczeń i już się nie mogę doczekać pierwszych oblotów Wilgi 2000. Ale na to jeszcze za wcześnie.

Mam nadzieję, że z pomocą tego Forum będę się nadal rozwijał bo już mam ogromny apetyt na jakiś szybowiec na zbocze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.