Skocz do zawartości

Skywalker po przejsciach


Coldmami
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa tygodnie temu rozbiłem skywalkera. Posklejałem go na poxipol/CA/szarą taśmę 3M.

 

Poszedłem wczoraj latać i okazało się że model pochyla się w prawo. Po wylądowaniu wytrymowałem lotki tak aby pochylały go w lewo i nadal ten sam problem. Samolot robi okręgi w prawo i jak wychyle prawy drążek w lewo do końca to leci prosto.

 

czy jest jakaś możliwość aby temu zaradzić? np. podłożenie czegoś pod skrzydło z prawej strony żeby zamocować je pod innym kątem do kadłuba? czy raczej powinienem spisać go na straty (części)

 

pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, sw nie jest pod katem prostym wzgledem SK ale przed kraksa tez nie byl. tak samo skrzydlo i statecznik nie sa rownolegle i nigdy nie byly. Postaram sie jakos to naprostowac i zobacze co wyjdzie.

 

Edit. Zrobiłem tak jak powiedziałeś + lekkie wychylenie steru kierunku i już działa :)Dziś wylatałem jakieś 9Ah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.