Skocz do zawartości

MULTIPLEX Royal Evo 9 ===== ustawienia do heli ????


chiboogi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Czy ktos z Was ma taka aparature i lata moze heli ?? Mam zamiar kupic heli i juz sie zastanawiam co i jak i nie moge sobie poradzic..... ciezkie radio :(

 

A swoja droga moglby ktos sie wziac za Polskie sklepy modelarskie.... BRAK INSTRUKCJI = BRAK TOWARU a nie, nachapac sie a o klientach zapomniec.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Was ma taka aparature i lata moze heli ?? Mam zamiar kupic heli i juz sie zastanawiam co i jak i nie moge sobie poradzic..... ciezkie radio :(

 

Kolega ma i lata 2 helikami elektro bez problemów. Nie wiem co i jak poustawiał ale widać, że można latać na tym radyjku chociaż do heli to MPX najlepszy na pewno nie jest. Sam mam 3010 i nie ma w nim zbyt dobrej obsługi heli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W programowaniu Heli nie pomogę Ci, bo tego nie robiłem. Jednak jak mogę poradzić to radio programuje się bardzo łatwo, pod warunkiem, że zaczniesz myśleć jak twórca programu. Niestety nie potrafię tego przekazać, jednak uwierz jak złapiesz to będzie dziecinnie proste. To niby skomplikowanie podyktowane jest wszechstronnością definiowania. Staraj się myśleć inaczej niż przy programowaniu Graupnera, Futaby, czy Hitec-a. Tutaj jest zupełnie inna filozofia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładne jest.

W każdym radiu masz kanał mixer do niego i coś tam jeszcze ,wszystko na sztywno i koniec.

W Royalu wszystko zależy od ciebie .

Czy 2 kanał będzie mega hiper super mixerem ,czy tylko sterowaniem wysokości to już twoja sprawa.

 

Ja aby nie myśleć za dużo układam to w ten sposób ,że ustawiam sobie w głowie co chce mieć na jakim kanale, programuje takie funkcje /mixery i wrzucam to w odpowiednie kanały.

Na koniec ustalam wartości w funkcjach /mixerach/krzywych i już z głowy.

 

Aby ni wyszło że to takie trudne to tylko w Łosiu mam tak nakombinowane ,a w reszcie modeli ustawiam zestaw sugerowany + ewentualnie drobne modyfikacje modyfikacje pod moje nawyki. (np. Silnik na kanł 3 mam zawsze zamiast sugerowanego 4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.