Skocz do zawartości

MiG-29 i F-18 z Shenzhen


waldi1973
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Wiem, że są na forum osoby które marzą o zakupie MiG'a-29. Efektem mojej pracy w pracy :( było znalezienie dość ciekawej propozycji od jednego z eksporterów. O dziwo - napisali, że mogą wysłać nawet jedną sztukę. Obok MiG'a-29 pojawił się w ofercie także

F-18. Widziałem go na zdjęciu oferty. Jest niesamowity :shock: Gdybym bardziej niż Radzieckie lubił amerykanckie samoloty, to pewnie bym chciał mieć takiego eF'a ;D

 

Oto oryginał listu:

 

Dear Bartlomiej,

thanks for your inquiry,

and I am sorry for late reply.

attached is latest price of mig29 and F18.

1 or 3 or 5 unit price is the same.

just shipping cost is different.

which you like RTF,PNP OR ARF?

if you choose,then I can quote you shipping cost.

any questions,pls feel free to contact me.

thanks and best regards

Mary

A oto propozycja cenowa:

 

Dołączona grafika

 

jak widać, cena za wersję ARF jest nie do przebicia :D

Oczywiście drążę temat dalej. Jeśli jest ktoś zainteresowany, to proszę o kontakt. Może wspólnie zamówimy kilka sztuk i obdzielimy się kosztami przesyłki..

 

Oczywiście żeby nie popaść w euforię trzeba na 100% doliczyć VAT i kto wie - może cło.. Chciałbym zamówić modele legalnie, bez kombinacji..

 

Tylko poważni "wspólnicy" panowie.. Warunki realizacji - do ustalenia.

Kto chętny - info albo tu, albo priv..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto cena za trzy MiG'i:

 

Dear Bartlomiej,

thanks for your prompt reply.

for 3 PCS mig29 ARF, shipping cost is USD400.

because the mig29 is big and cool.

length is 514mm,Wingspan is 1142mm.

one piece mig29 ARF is 5.2KG.

3 pcs mig29 ARF is 130*3=USD390.

so total is 390+400=USD790 for 3 pieces mig29ARF.

shipped by EMS,it takes 5--6 working days from Shenzhen to Poland.

door to door service.

we believe that when you receive our products,you will very satisfied with our goods quality.

3 pieces delivery time is 4--6 days.

we accept TT and western union.

if you confirm,pls give us your detail information for making PI.

any questions,pls feel free to contact me.

thanks and best regards

Mary

Jeśli jest ktoś zainteresowany - pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli akceptuja tylko TT i western union to bym ich omijał szerokim lukiem, nie bedziesz widzial ani kasy ani modeli.

 

Czyli z góry oszustwo.. Hmm. To może powinienem zamieścić ten temat w "Nieciekawe oferty"..?

Poczytaj:

http://iob.pl/import-z-chin/ żadna tajemnica, a może komuś się przyda.

I drugi:

http://www.rcsun.com/en/ (strona tegoż sklepu/sprzedawcy)

 

Inna sprawa ze jezeli nawet by to wyslali to taka paczka z chin wyslana EMS na 100% laduje na cle.

Naturalnie. Jak byś przeczytał uważnie to co pisałem w poprzednim wątku - to byś się dopatrzył, że:

 

Oczywiście żeby nie popaść w euforię trzeba na 100% doliczyć VAT i kto wie - może cło.. Chciałbym zamówić modele legalnie, bez kombinacji..

No i końcowa uwaga:

 

Jeśli jest ktoś zainteresowany - pisać.

:lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, temat sprowadzania z chin znam bardzo dobrze i wiem ze jest wielu oszustów. Osobiscie sie jeszcze nie nacialem, ale wystarczy poszukac ile osob zostalo oszukanych. Jezeli sklep nie daje platnosci paypal to jest to dla mnie juz zolte swiatlo.

 

TT - Telegraph transfer czy inaczej zwany wire transfer tak samo jak Weestern union nie daje mozliwosci sprawdzenia kto i gdzie podjal wplacone pieniadze. czyli szukaj wiatru w polu.

 

a zamiast powierzchownych artylulow o sprowadzaniu z chin polecam:

http://www.forum.bigchina.pl/

 

Ja bym sie dwa razy zastanowil ale jak ktos chce to niech sprowadza, jak sie uda to bedzie kolejny pewny sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz - masz rację. Trzeba być ostrożnym. Oczywiście ja wykonuję operacje płatnicze tylko i wyłącznie poprzez PayPal i tak zostaje. Zadam pytanie sprzedawcy o sposób zapłaty i wszystko się wyjaśni.

 

Dziękuję za cenne uwagi :lol:

 

Edit.

 

Taka informacja na temat płatności:

 

Dołączona grafika

 

Więc PayPal jest uwzględniony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli maja paypala to mysle ze nie maja zlych zamiarów :lol:

 

Dobrze ze wrzuciles screen z ich strony bo u mnie sie nie laduje, firewall mi blokuje z powodu malware.

 

Sprawdzilem ich domene i jest zarejestrowana w 2007 wiec mysle ze mozna im zaufac.

Odnosnie paypala moga dorzucic kilka % do ceny, przy wiekszych sumach niechetnie akceptuja paypal, bo to sprzedawca ponosi jego koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.