Skocz do zawartości

Proszę o pomoc w wyborze 1-szego modelu


WojtassModelarz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem pewny wyboru podróbki bety ale z PL.I teraz mam pytanie, czy trzeba go czymś wzmocnić(np. rurką węglową itp.) żeby lepiej latał, bo nie chciałbym od razu go rozbić ?

Proszę po prostu co można zastosować aby był wytrzymalszy oraz miał lepsze właściwości lotne.

 

Należy zakupić pręt węglowy o średnicy 8mm. Trzeba się trochę osiłować z wsadzeniem do w skrzydła , ale spisuje się świetnie. Właśnie wróciłem z latania Bixlerem, po wykonywaniu szybkich pętli na 3/4 gazu pręt się trzyma :wink: Modelik jeszcze ładnie obkleisz taśma szklaną (natarcie,podwozie) i masz ''latającego czołga''

Było bardzo wiele tematów o Becie jak i Bixlerze , wystarczyło poszukać, ale korona mi z głowy nie spadnie jak napiszę to jeszcze raz. Powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W sumie mam 8smkę pręt w skrzydła wsadzony, lepiej ten pręt wsadzić gdy nie mamy jeszcze tych "klapek" w skrzydłach wklejonych ,po prostu tam gdzie pręt się "wsuwa" to prętem przejechać parę razy (nie za mocno) poźniej delikatnie skleić owe "klapki" i pręt ładnie się będzie wsuwał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu mi trochę namieszaliście, najbardziej Cimek :P Sam już nie wiem co wybrać, jak mnie złapią to 400zł+100 tego VAT-u to jezst 500zł ... to taka kwota w której no może jeszcze dałoby mi się radę zmieścić.Ale z drugiej strony Bixler widzę z EPO a nie EPP, które no chyba jednak jest mniej wytrzymalsze od EPP? Jak sądzicie, ogółem to wam powiem że nie bardzo chcę mi się babzgrać w zamówienie z HK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam już nie wiem co wybrać, jak mnie złapią to 400zł+100 tego VAT-u to jezst 500zł ..

Z tego co czytałem o przesyłkach z HK to nie łapią tych zamawiających '1 raz'. Nie widziałem ,aby ktoś pisał, że zamawiał 1 raz i go złapali.Ja zamówiłem zestaw za 130$ z przesyłką i nie złapali.. No cóż, jest ryzyko, ale taniej wychodzi. Wybieraj :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taniej to nie wiem, bo za tą cenę dostanę właśnie betkę(podróbę)z Polski.Na pewno radyjko jest o niebo lepsze jak w betce, to trzeba przyznać(wybierając zestaw z HK).A co sądzisz o zestawie takim jak podałeś na 1 stronie+AXN floater jet? To jest trochę tańsza propozycja, a mówicie że świetnie się spisuje:)

P.S. Ale widzę, że do AXN'a trzeba dokupić jeszcze chociażby silnik, także to raczej odpada, nie chcę aż takiego bawienia.Albo podróba bety PL, albo zestaw podany przez Ciebie z HK.Muszę wybrać :) erapin, a jeszcze jedno mnie ciekawi dlaczego nie polecasz zestawów rtf? Wkładają do nich słaby osprzęt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem - to normalne. Zestaw ma być TANI. Dlatego powszechną praktyką jest dawanie wszystkich podzespołów "na styk". Dostajesz co prawda kompleksowe rozwiązanie, ale nie wykorzystasz go za bardzo do innych celów.

 

Rozwiązaniem jest zakup modelu w wersji ARF lub KIT i wyposażenie modelu samemu.

 

Swoją drogą, mogłeś kupić Betę oryginalną KIT za 250zł i dołożyć do tego podzespoły kupione w HK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.