Skocz do zawartości

Walkera 59 QD


Johny88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj zakupiłem niedużo używany helik Walkera 59 QD . Zabawke kupiłem na allegro za 295zł jak myslicie czy to duzo ? Nie mam pojecia o helikopterach (dotychczas latałem warbirdami spalinowymi) jednak przyszla zima i stwierdzilem ,że fajnie by było polatac czyms po domu :P Co sadzicie o tym heli ?? tu jest link do aukkcji http://allegro.pl/walkera-59qd-piekna-makieta-rtf-2-4ghz-bcm-i1922386631.html#history Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest helik rozmiarów mojej Walkery 60B to w domu nie polatasz.

Jeśli nie potrafisz dobrze kontrolować helikoptera RC to nawet nie próbuj.

Dobry symulator, a po stu godzinach zapytaj co dalej.

 

Widziałeś, że ten konkretny egzemplarz lata?

Czy kupiłeś kota w worku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helik przyszedł do mnie dzisiaj i faktycznie, był nie przykrecony walek z malymi łopatkami. Po tym jak to przykreciłem probowalem poderwac helikopter ,jednak nie mial checi. Czy te łopatki mają jakis na to wplyw? Ja ustawilem je na 0 moze muszą byc pod jakims katem ? . Dodam jeszcze ,że bateria byla wyladowana ,tylko nie wiem czy az tak. Teraz łąduje baterie i jutro kolejne proby. PZDR czekam na rady dotyczace ustawienia. !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.