Skocz do zawartości

regulator ax30/40


afish

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie kupilem regulator ax 30/40 na rcsklep.pl i nie mam pojecia jak go sie ustawia ..

dostalem instrukcje po ang. a niestety nie znam tego jezyka zbyt dobrze ;/ jak by ktos mial instrukcje po polsku to chetnie zobacze sobie :) albo moze ktos po prostu wie jak sie go programuje ..

 

Dzieki za pomoc i Pozdrawiam aFiSh ( nie wiem czy dobry dzial ale innego nie znalazlem) ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oto instrukcja :D

Przepraszam za jakosc ale lepszego skanera nie bylo pod reka mam nadzieje ze komus uda sie to rozczytac i przetłumaczyc .. ;]

Dzieki wszystkim za wszelkie próby :)

(to male to instrukcja silnika jak by ktos chcial to na rozgrzewke tez moze przetłumaczyc ;]

 

kamera2.jpg

kamera.jpg

 

dodane:

umiem juz ustawic chyba hamulec i jakies 2 tryby pracy .. na jednym bez smigla pobiera 1,5 A a na drugim 1,7 A wydaje mi sie ze to jest jakies zwiekszenie obrotów bardziej wysilajace silnik moze ..

Do tego doszedlem metoda prób i błedów mierzac napiecie i prad;]

nie mniej jednak dalej czekam na kogos kto mi przetłuamczy instrukcje na polski ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.