Skocz do zawartości

obudowy do świateł


RV4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie Kolegów,myślę że ktoś z Was mi pomoże bo nigdzie nie mogę znalezć,tak jak w Temacie.obudowy do beacon,chodz można dopasować od samochodu rc np.Strażackiego.Ale się rodzi pytanie gdzie można by było kupić obudowę to świateł bocznych(pozycyjnych).Myślałem nad zrobieniem ale kupa roboty jest jak by chciał od podstaw.Może ktoś z Was stosuje w makiecie tego typu,szykuję na sezon jak i zawody swoją makietę bo po 320lotach kiepsko wygląda tym bardziej że fabryczna folia jak i kabina jest do d....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopyto dwustronne lewa i prawa strona jednocześnie wkładasz poprzecznie do butelki typu pet (po coca coli ,wodzie mineralnej lub jakieś innej) i podgrzewasz opalarką materiał się obkurcza na kopycie masz idealny odcisk ,potem tylko doszlifować i zrobione.To nie jest takie trudne. :?:

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi Koledzy,ale kopyta 2-1cm nie będę wkładał do butelki bo wodzie mineralnej lub coca-coli,bez przesady.A można kupić kabinki z pleksy np do modeli kartonowych różnych kształtó?,może bym coś dopasował.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli osłonka ma np 20x10 x10 mm to można zrobić kopytko , potem przykleić je do kawałka listwy balsowej 20x10x 100mm i na to naciągnąć rozgrzaną folię. Robiłem tak kabinki do małej katany. Bez żadnego obkurczania opalarką czy też vacu. Znajdź taki temat o katanie 1120mm tam są zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.