Skocz do zawartości

Spektrum DX7 DMS2 MODE 1


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam, zastanawiam się nad kupnem w/w aparatury, jednak system DMS 2 wymaga odpowiedniego odbiornika (tak mi się wydaje).

 

Jaki odbiornik polecacie do tej aparatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można kupić chińskie, nielicencjonowane odbiorniki. Podobno działają nie gorzej od oryginałów, ale ja nie mam do nich zaufania. Mam dwa chińskie odpowiedniki AR6100, których używam do małych modeli z napędem elektrycznym lub małych szybowców (takich, które nie odlatują dalej niż na 100m). Do modeli z napędem spalinowym i większych szybowców używam tylko oryginalnych odbiorników Spectrum. Nie oznacza to, oczywiście, że każdy tak musi robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zamówię sobie ar7000, będzie latał w większych modelach, ale żeby uniknąć przekładania co chwilę odb, chciałbym właśnie w HK zamówić jakiś zamiennik. Jednak przygodę z technologia 2.4 GHz dopiero zaczynam. Do tej pory latałem na 35MHz, więc proszę o poradę jaki odb wybrać z HK, bo będę u nich robił zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.