Skocz do zawartości

prawie ze kraksa lotnicza:):)


Lisu

Rekomendowane odpowiedzi

Opisze tu smieszna sytuacje a moze i tragiczna

wczoraj z racji pieknej bezwiecznej pogody wkoncu postanowilem oblatac extrima :D:D wyruszylem z dziwczyna po drodze mialem zajechac po mojego mistrza czyli bylego instruktora mojej modelarni i tuz przed jego domem......

 

sruuuuu :? :? :?

 

kobieta wyjezdajaca z pod domu zajechala mi droge :? :? :? chciala zawrocic bez kierunku ani swiatel :shock: :shock: :shock: z racji ze nie jechalem zbyt szybko zniszczenia nie sa zbyt duze ale ucierpial rowniesz extrim :(:( lekko zgielo sie podwozie tazke nie jest zle :D:D

zeby bylo smieszniej kobieta nie poczywala sie do winy no ale coz.... nie dalo sie nic zrobic o ugodzie nibylo mowy z racji ze jej maz okazal sie strasznym krzykaczem i sam zadzwonil na policje i tym samym sie pogrzebal zona dostala mandat i punkciki i poszlo jej z polisy ale co zrobic sa ludzie i parapety

zal tylko swietnej pogody i biednego exrima mam nadzieje ze dzisiaj sie uda i wkoncu go oblatam :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia powiem ze masz duże szanse na odszkodowanie za zniszczony model i całe wyposażenie modelarskie,które zostało uszkodzone.

 

Wystarczy napisać pismo że żądasz zwrotu kosztów za aparature która została wstrząsnięta w trakcie uderzenia i za model z w/w powodu. Napisz że jeżeli nie chcą płacić, to niech zasponsorujaci dożywotnie OC na modelarstwo, bo nawet tak mały model może zrobicwilkakrzywde postronnym osobą. Szybko zmiękną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.