Skocz do zawartości

Gabriel PVIII (prototyp) 1:48 TENZAN


Ryszard58
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:oops: UF!!! ..tak to znowu ja :) Już na wstępie za was się zapytam .."kiedy ty spisz".. ;)

No ale dość żarto,teraz już na poważnie .Kolejny model ze stajni "Tenzana" tenzan@op.pl

Tym razem jest to wersja Gabriela PVIII ,która była w projektach konstruktorów ,lecz nie doczekała sie

prototypu,z stąd istnieje tu (przynajmniej ja tak uważam ) pełna dowolność wykonania .

Ja postanowiłem go wykonać ,jako prototyp w trakcie realizacji to znaczy nie pomalowany ,bez oslon na kolach i ze zdjętym okapowaniem silnika(myślę ze warto było go tak wyeksponować bo z osłonami nic praktycznie nie widać ,a warto pokazać ten misternie wykonany silniczek). No dosyć ględzenia.model pozostawiam do akceptacji forumowiczów.Już na zapas powiem ze rację będą mieli Ci za jaki Ci przeciw :):)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ZA. :D

Następna rzadka i ciekawa konstrukcja. Może parę słów o sposobie wykonania struktury drewna jako wykończenia modelu. Gratuluje :D

W tym przypadku nic wymyślnego : to znaczy podkład z Life Color jasny odcień drewna,potem przecierka z humbrola nr 10 i 9\

potem przyciemnianie aerografem łączeń ,a na końcu psikniecie pomarańczem transparentnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.