Skocz do zawartości

Powrót z głębin :-)))


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie po dłuuuugim czasie :-))). W pewnym momencie nastąpił kryzys w mojej modelarni i wszystkie modele poszły pod "młotek", teraz powracam z nowymi modelami.

 

W moim lataniu przewinęły się: eXtrim 3D artexu (spalina) chyba jako jeden z pierwszych przerobiłem go na paliwo, katana.pl - również spalinowa, YAK 54 CM-PRO 1,4m również spalina, Wilga artexu - pływająca, relacja z budowy pływaków gdzieś na forum. Po drodze był Ventus z CM-PRO zelektryfikowany, Omei 2000 (super model). Nie wspomnę o początkach Easy Star i Easy Glider, bo to dla każdego poczatkującego PODSTAWA.

 

Odszukałem hasło do swojego profilu na pfmrrc.pl na starym koncie, ale zdązyłem założyć nowe konto, proszę moderatora o kontakt na PW żeby skasować nowe konto - nie jest mi potrzebne, a już jakaś korespondencja na nie szła :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin,

Chyba myślimy podobnie... 8)

Właśnie ostatnio sprawdzałem sobie ile jest z Leźna do Ciebie i wyszło raptem jakieś 28km.

I ja tam jestem na tak :D Jakieś pierdoloty są zawsze gotowe do latania.

 

Co prawda , ostatnio w grudniu moją modelarnię zapełniła ta skromna "robótka" w którą jakoś dałem się wmontować:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

i przez to wszystkie prace nad renowacją uszkodzonych samolotów lub wykańczaniem nowych zostały odłożone na czas poświąteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.