Skocz do zawartości

Szkolenie teoretyczne w A.Krakowskim do PPL(A) i PL(G)


Wieczu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika


Ośrodek Szkolenia Lotniczego Aeroklubu Krakowskiego serdecznie zaprasza na szkolenie teoretyczne do licencji pilota szybowcowego PL(G) oraz licencji pilota samolotowego PPL(A).

Spotkanie organizacyjne dla kandydatów na pilotów szybowcowych odbędzie się 14 stycznia o godzinie 10:00 w sali wykładowej na lotnisku w Pobiedniku Wielkim. Natomiast spotkanie dla chętnych na kurs samolotowy, będzie miało miejsce 15 stycznia o godzinie 10:00, również w sali wykładowej w budynku Aeroklubu Krakowskiego.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy specjalną ofertę pomocy finansowania szkoleń teoretycznych i praktycznych. Dzięki tej unikatowej ofercie, będziecie mogli Państwo spełnić marzenia, nie naruszając mocno budżetów domowych! Aeroklub Krakowski jest jedynym stowarzyszeniem lotniczym, który dba o przyszłych adeptów lotnictwa! Naszym głównym celem jest popularyzacja lotnictwa w jego różnorakich dziedzinach. Chcemy, aby nasze grono zasilili ludzie z pasją i zamiłowaniem do latania! Skontaktuj się z biurem Aeroklubu, by dowiedzieć się o szczegółach pomocy.

Informacje dotyczące szkoleń znajdą Państwo w dziale "Szkolenia". Wszystkich zainteresowanych prosimy o rejestrację przez nasz Formularz Zgłoszeniowy, bądź nawiązanie kontaktu telefonicznego - Dział szkolenia - 603 389 842, 535 549 324, biuro Aeroklubu Krakowskiego - (012) 287-04-70.
Zespół AeroklubKrakowski.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiegos szalu z tymi cenami nie ma. Rok temu robilem podstawowke szybowcowa w stalowej woli. Teoria 200zl, praktyka za wyciagarka 2400zl. Teoria na samolot 600zl. Nie ma jeszcze podanych cen pozostalych szkolen, bo podstawowka to dopiero poczatek. Ani nic odnosnie dodatkowych oplat zeby latac, skladki, oplaty resursowe....

 

Jak kiedys podliczalem to do pplg na szkolenia trzeba wydac ok 7500 zl plus kilka miesiecy na lotnisku ;) wiec nie jest to takie tanie latanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam w takim razie popatrzyć na inne ośrodki w promieniu 150km od Krakowa lub zajrzeć na ceny w Warszawskich ośrodkach :D Uważam, że AK jak na monopolistę na Kraków ma bardzo uczciwe ceny, a biorąc pod uwagę masę kosztów(pracownicy, resurs, przeglądy szybowców, paliwo, remont wyciągarki co sezon, nowa lina do wyciągarki, certyfikaty, CAMO, nowe radiostacje w związku z wycofaniem kultowej RSS'ki, paliwo do pojazdów naziemnych i ubezpieczenia wreszcie), które musi ośrodek pokryć, myślę, że mógłby spokojnie podnieść ceny.

Co do PL(G) wyszło Ci mega tanio, ja jak liczyłem to koło 15tyś zł. wychodzi szybowcowa (W to wliczam latanie na Żarze i u siebie + koszta dojazdów, zakwaterowania i wyżywienia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczu ma rację. Takie są realne ceny za szkolenie. U nas (AKi) także.

A jeśli komuś "za drogo" - to pozostaje modelarstwo (wcale nie tańsze na dłuższą metę), lub paralotniarstwo..

MacFlyer, - akurat jak zauważyłeś - robiłeś.. Ale troszkę się pozmieniało i ceny także.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...

Witam. Przepraszam ja do Wieczu,

w innym temacie. Znalazłem informację o budowanym przez Ciebie modelu PZL-104 Wilga 35a.

Czy masz jeszcze namiar na zakup zestawu z częściami  wyciętymi laserem modelu PZL-104 Wilga 35a.

Dawno się mam chęć na jego budowę.

Jeżeli tak to bardzo proszę o udostępnienie.

Jeszcze raz przepraszam za wrzutkę nie na temat.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.