Skocz do zawartości

Problem z odbiornkiem AR6100


ryszardw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że problem leży w odbiorniku .Aparatura DX6i odbiornik AR 6100 China.Model z EPP,elektryk.Lata doskonale ale co jakiś czas ma nieprzewidywalne upadki.Na niewielkiej wysokości i odległości pionowo w dół.Takich upadków mam sporo.Ostatnia kraksa mnie dobiła.Nowy pakiet, naładowany i upadek.Jak zwykle nic nie działa.Po wypięciu zasilania i ponownym wpięciu wszystko funkcjonuje.Jeżeli kraksy były małe to latałem ponownie .Mam zbyt małe doświadczenie żeby określić powód.Wiem że w innych postach pisaliście o spadku napięcia zasilania.Ale tu nowy aku i naładowany.Może ktoś miał podobne przypadki i je rozwiązał.R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasięg z pewnością nie.Latałem nim do zasięgu wzroku i było ok.Te kraksy zdarzały się przy"nodze"Nowy odbiornik Orange jest w drodze to sprawdzę.Zastanawia mnie fakt że po kraksie nic nie działa a po ponownym wpięciu wszystko funkcjonuje.Był nawet taki przypadek że po starcie i locie kilku m spadł.Potem wykonałem prawidłowy lot a potem kraksa.R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.