Skocz do zawartości

Witajcie


santana

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Mam na imie Jurek mieszkam w Warszawie a dokładniej na Targówku.

Po małej przerwie znowu najszło mie na latanie .Wczesniej tez latałem ale co to za latanie przeważnie w czasie urlopu na mazurach motoszybowcem ze spalinką 1cm .Teraz chcę spróbować elektryką 3f i na początek coś z tak popularnego ostatnio depronu , no cóż i to by było na tyle jeśli chodzi o moja osobe no nie napewno jeszcze by sie coś znalazło ale to może przy innej okazii

 

Pozdrowienia dla wszystkich Forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tak zgadzam sie ze balsa to jest całkiem inny temat robiłem płaty do mojego motoszybowca i wiem ze konstrukcje powstające z balsy to naprawde sama radocha,ale na począrek mojej przygody z modelami samolotów chce coś co nie bedzie przyprawiało o ból serca po mocniejszym kretobiciu a widok potrzaskanej balsy takowy napewno mi sprawi a więc niech na poczatek bedzie to depron.

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstepie pytanie ,czy ten papcio chmiel to tak ze jesteś fanem Tytusa Romka i Atomka czy fanem zupy chmielowej ?.A w odpowiedzi na Twoje pytanie : Na mazury jezdziłem ( przez 10 lat) do zaprzyjaznionych gospodarzy ale 2 lata temu wyemigrowali do USA i skończyły sie wyjazdy, równocześnie małe zawirowania natury osobistej i mój kontakt z lataniem też sie urwał.Na mazury jezdziłem pod Ełk tereny dziewicze (wioska zabita deskami jak na obecne czasy) pięknie. Latałem sam i wciągałęm w to syna ale z mizernym skutkiem teraz mam nadzieje zarazic wnuka

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.