Skocz do zawartości

7 PODHALAŃSKI RC AIR SHOW


Grześ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Krótko - było fajnie po locie Adama Delingosa inni przestali się liczyć :P:rolleyes:

 

Chyba pośród rywalizujących pilotów heli , ADAM " THE BEST'' + nocny lot,a spośród pilotów RC zostało jeszcze 70 samolotów.Samolotem nie można latać do przodu do tyłu i nie bedziemy konkurować,

Podziękowania dla wszystkich pilotów Heli za przyjazd i uatrakcyjnienie naszego ,waszego pikniku.

Myślę że za rok coś wymyślimy aby mogli ze sobą konkurować .

Grześ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jerzy47

Ten film jest 4 posty wyżej :D

 

Nie ma co sie złościć . To nie jest ten sam film ,Ten film jest nieudolnym report o pikniku. Ja zamiesciłem filmy: 1.Kruk .A.Westwala ,2.lataja wiatraki, 3 wilga Bajorów i własnie ten czwarty - ogólne wrazenia -wymajstrowany na życzenie Wojtka ,ale jak sobie życzysz moge go usunąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie złościć . To nie jest ten sam film ,Ten film jest nieudolnym report o pikniku. Ja zamiesciłem filmy: 1.Kruk .A.Westwala ,2.lataja wiatraki, 3 wilga Bajorów i własnie ten czwarty - ogólne wrazenia -wymajstrowany na życzenie Wojtka ,ale jak sobie życzysz moge go usunąć

 

Ani mi się waż :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o usuwanie tego linku. Tylko jak w niego kliknąłem to ukazywał się mój kanał na YT :D z filmem który zamieściłem 4 posty wyżej. Uznałem, że nie ma co powielać ;)

 

O Jezu - Twoje wiatraki sa lepsze niz moje i własnie dobrze żeby byly - pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.