Skocz do zawartości

Turnigy 9x Problem


Zjawcio_skc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wyzwanie :shock: Nigdy czegoś takiego nie robiłem, Nie mam pojęcia jak się nawet za to zabrać a po 2 to wszystko jest po angielsku.

 

 

 

www.translate.google.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja napisałem że jego przeznaczenie to samolot ? A co on ma takiego że nie nadaje się do samolotu ?

Chce go przeprogramować ale za wiele to ja z tej instrukcji nie kumam, a ten translator tłumaczy to trochę bez sensownie. Najlepiej jak by ktoś mi to rozpisał krok po kroku co mam zrobić bo podkreślam że nigdy nie maiłem styczności z takim programowaniem a mój poziom anglika jest bliski 0 ponieważ uczę się go dopiero rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw ,kto kupuje regulator specjalny przeznaczony tylko dla helikoptera do samolotu

Kolego, nie ma regulatorów "tylko do helikoptera". Regulatory używane w śmigłowcach, mają programowanych więcej parametrów niż te, używane tylko w samolotach. Można ich używać do samolotów, programując odpowiednio. Regulatory "samolotowe" są po prostu prostsze w obsłudze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest regulator do heli. i nic tu tu za wiele nie pokombinujesz :twisted: Ten typ ma tzw.miękki start,jak sciągniesz drążek na 0 czyli na dół ,wtedy przy ponownym starcie włącza się jakby z opóżnieniem ,poza tym brak hamulca :evil:,ale samolotem da się polatać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.