Skocz do zawartości

GeeBee TW-751


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przez roznice czasu twoje posty są wczesniej niz moje odpowiedzi :)

 

A tak na marginesie, nie prosciej bylo poprostu kupić taki sam albo podobny silnik i problem mocowania mialbys z glowy :)

 

Taka sugestia na przyszlość :) co by sobie życia nie komplikować :) bo z tego co widze to sposob mocowania masz tam taki jak w wiekszosci moich silnikow )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że byłoby prościej , ale silnik był za fajne pieniądze, z całym osprzętem i chyba dobrymi parametrami wcześniej widziałem tą przejściówkę mocowania i byłem przekonany że to wszystko jest znormalizowane i będzie pasić!! teraz już wiem że tak nie jest! Tak na marginesie wiesz jak to jest, każdy chce trochę kasy zaoszczędzić , dla porównania jestem wędkarzem i postanowiłem sobie zrobić łódkę zanętową sam żeby było taniej kupiłem elektronikę sprzęt i zrobiłem łajbę . Niestety okazało się że robiłem większość rzeczy źle , złe elementy kupowałem więc pierwsza łajba zachowywała się jak tytanic, znowu dokupiłem inne elementy i znowu klecę nową łódkę a kasy już wydałem tyle że spokojnie kupiłbym nową z gwarancją „TANIE MIĘSO PSY JEDZĄ’

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki źle fotkę zrobiłem, oś nie jest krótsza a przesunięta w dół i o to mi chodzi . Silnik jest przesunięty tylko dla tego aby było można dwa zamontować na jednej listwie i pokazać przesunięcie w dół . Jeśli chodzi o długość to wszystko jest oki. Ale podsunąłeś mi szybszy prostszy i bardziej precyzyjny sposób, dziękuję.

Chodzi mi o odcinek osi wystający z korpusu silnika, na którym montuje się śmigło/piastę - w tym nowym jest sporo krótsza niż w starym.

 

A czy po poprawce listwy nie lepiej będzie zamontować silnik odwrtonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.