Skocz do zawartości

MPX DogFighter


Chriss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się nad ciekawym samolotem jakim jest DogFighter z firmy Multiplex. Można go na przykład kupić w abc-rc. http://abcrc.pl/p/58/2769/model-mpx-dogfighter-882mm-arf-multiplex-264243-modele-esa-epa-samoloty-i-szybowce.html . Model jest ARF, więc nie jest źle. Pytanie mam czy miał ktoś z nim styczność, albo nim latał? Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam go już od miesiąca i z czystym sumieniem mogę polecić ! ;) Bajecznie się prowadzi, no i dostarcza odpowiednią dawkę adrenaliny ;-) Właśnie kończę pisanie artykułu, więc najprawdopodobniej, będzie można o nim poczytać w styczniowym numerze RC Przeglądu.

 

Ale generalnie - Polecam :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem w wersji RR, czyli z power setem od Multiplexa (również polecem - wysoka jakość wykonania. Tylko ta cena...). Wersja, do której dałeś link, to KIT (wg oznaczeń MPX). Nie rozumiem, co miała Ci dać ta odp ? ;-p

 

Napisz, jakie masz wyposażenie, to zobaczymy, czy będzie ok, do tego modelu.

 

Oczywiście, motyw z psem i zielone moro, to są naklejki dodane do zestawu. Elapor też bardzo dobrze chwyta farby, więc w kwestii disingu - ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyposażenie by się dokupiło. Narazie przechodzę z 35Mhz na 2,4 GHz więc nie mam kasy na kupowanie modeli takich drogich, ale latem. Narazie kupię sobie ESE za 100zł sam kadłub i skrzydła z EPP (te takie popularne 3D) , bo mam wyposażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.