Skocz do zawartości

hk 450 za 10 $ serwa corona mg gyro 103 Turnigy 9X V2


extra22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich heli maniaków :lol: polatałem lamo podobnymi i mając niezła juz aparature troche czasu zdobywszy tanio kit postanowiłem zbudowac hk 450 i jakos z manualem w reku forum pfmlrc udało mi sie to powiedzmy poskładać

 

brakuje mi jak narazie jedynie regulatora i tu pytanie mam jakis rygiel 20a hk ubec niebieski

 

inny 30 a niebieski tylko nalepka na nim widnieje 30A wiec nie wiem jakiewgo producenta

 

i tu pytanie czy mozna zapomnieć o tych ryglach i musze kupic inny do tego silnika ktory mam zamontowany

 

Toward pro 2415-3t I z zębatka 13T

 

serwa zakupilem 3 szt corona 929 i jedno ds919 na ogon jak wyczytalem ze to najrosadniejszy wybór za niska cene 3x25zl +36zl

 

i mam gyro kupione okazyjnie z kitem e-tech g 103

 

 

i mam pytanie szukam kilka dni juz po forach jak to wszystko skonfigurować spiąc

 

pod aparaturke Turnigy 9X V2 i obiornik 8 kan Turnigy jak ktos ma jakis link do stronki jak to pokonfigurowac zestroic zyrko itd bardzo bym prosil

 

 

i własnie czy reg towar pro 40a ten fioletowy jest od pytam bo BEC ma tylko 1,5 A wystarczy to do 4 ser i gyra

 

dziekuje z góry za pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po polsku to tak czy regulator 30A jest wystarczajacy ? do tego silnika towar pro 2415-3t

 

czy kupic towar pro 40A bec 1,5a i czy bec jest w tym ryg wystarczajacy ? obsuzy 4 serwa i gyro ?

 

i dalsza prozba jak ma ktos jakis opis konfiguracji araratury Turnigy 9X V2 pod hk 450 co gdzie i jak po ustawiac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalgruszka, Nie dołuj chłopaka :lol:

 

extra22, A ty naucz się pisać po polsku kolego albo zacznij czytać posty przed wysłaniem ;] Bo naprawdę źle się czyta twoje posty i potem ciężko jest pomóc ;]

 

Znajdź sobie jakiegoś modelarza latającego w heli żeby Ci ten model osobiście ustawił i oblatał :mrgreen: Bo innego wyjścia tu nie widzę ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof.R, tu nie chodzi o dołowanie tylko o bezpieczeństwo

w końcu dojdzie do jakiegoś tragicznego wypadku i się skończy swobodne latanie helikami lub innymi modelami na kawałku otwartej przestrzeni...

przepraszam za ot ale co raz więcej jest osób które chcą latać 6ch helikiem po dwóch dniach treningu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holly Mo..... , ej czemu nie z rozmachem, ja bym składał Raptora.

Po pseudo lamie bez symulatora-(tak wnioskuje, bo nic nie napisałeś), na jedno wirnikowy bez stabilizacji :devil:

U mnie już nie można na skwerku- przy parku polatać(straż miejska gania) bo jakiś jełop jakimś cudakiem w wózek dziecięcy przywalił, matka takiej gorączki dostała że teraz sama pseudo straż obywatelską prowadzi i jeśli ktoś lata ponad sto metrów dalej ta już rękami wymachuje i po telefon sięga. fakt że miejsce może i ruchliwe, ale przy ładnej pogodzie nikt nigdy nikomu nie wadził i ludzie się zatrzymywali i rodzice z dziecmi przy okazji karmienia kaczek oraz łabędzi, fajnie było. Nie długo dojdzie że burmistrz zarządzi jakiś nowy zakaz i będziemy latać kurde na poligonie w Wicku Morskim koło Ustki. Bo ktoś ma marzenie i zamiast sukcesywnie zdobywać doświadczenie w lataniu i wiedzę o nim, poprzez trening na tak tanim symulatorze to wychodzi z założenia, że nie trzeba wyjdzie w praniu i dlatego zgadzam się w 100% z wypowiedzią rafalagruszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RAFAŁGRUSZKA niewiem jak ty to wszystko poszczegasz jakie masz doswiadczenie z heli napewno duże ja moze sporo mniejsze lub zadne Z tym sie moge zgodzić zaczynam prawda z jedno wirnikowym hk 450

 

 

ale co powiesz na to jak 7 lat temu zaczołem sam latac na paralotni najpier swobodnie z małych wzniesien puzniej znapedem a teraz swobodnie przelotowo wszystko przychodzi z doswiadczeniem nie powiem sam do tego moze i nie doszedłem inni mi troche pomogli to pomijajac

 

napisałem na forum prosilem o kilka odpowiedzi na moje pytania na niektore znam odp ale dla potwierdzenia

 

a swieci garów nie lepia i każdy mial początki wiadomo to po co wogule jest to foruym pochwalic sie swoimi zabawkami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrki że w trące, a nie zauważyłeś że przez wybryki tzw samouków oraz wypadki przez nich spowodowane oraz brak nadzoru osób doświadczonych lub instruktorów. Są coraz bardziej zaostrzane przepisy odnośnie lotniarstwa, paralotniarstwa i zdobywania licencji, to się tyczy wszelkich dziedzin rekreacji od łodzi motorowych, gdzie domorosły sternik motorówki po pijanemu bez licencji sternika taranuje inne łodzie, poprzez otaczają nas plagę chińskich quadów, gdzie przez właśnie brak nadzoru i samouctwo spowoduje że zaraz przywalą na kolejną kategorię prawa jazdy.

A co do forum, zadawaj pytania konkretne i rzeczowe, czasami spisanie z części numeru lub jej nazwy nie wystarczy do określenia problemu. Bardziej rzeczowo i małymi kroczkami.

 

Ps. Mam nadzieje że Madrian tutaj nie wejdzie, bo będzie ogień

:lol2: :lol2: :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak eptita nie wiem jak odrazu wywnioskowałes bo to sie tyczy poprzedniego postu ze ja odrazu tym helim chce latac niewiadomo gdzie centrum handlowe nie wiadopmo jak i ze masz nikłe o tym pojęcie

 

 

moze poprostu ma stac tylko na półce w pełnej gotowości ?mam i takie modele ktore czekaja na ten czas

 

a co do zaostrzania przepisów wypadkow itd w paralotniarstwie wiecej wypadków odbyło sie przez doswiadczone i to bardzo osoby niz przez zwykłych poczatkujacych

 

jak to bywa brawura pewnośc siebie itd rutyna! to główne skutki nikt bez podstawowych umiejetności sie nie oderwie od ziemi tak jest niestety prawda nie muwie o modelach

 

a FSM mam latalem na tym symulatorze i sie jeszcze po trenuje na tym i innym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak eptita nie wiem jak odrazu wywnioskowałes bo to sie tyczy poprzedniego postu ze ja odrazu tym helim chce latac niewiadomo gdzie centrum handlowe nie wiadopmo jak i ze masz nikłe o tym pojęcie

Mam nikłe pojęcie o czym? :shock:

 

moze poprostu ma stac tylko na półce w pełnej gotowości ?mam i takie modele ktore czekaja na ten czas

 

To jak byś składał broń palną i tłumaczył się policji, że to do gablotki. :wink:

 

Zauważyłeś może że większość spięć pomiędzy tobą, a forumowiczami polega na braku zrozumienia treści twojego pisma, skorzystaj z porady kolegi Cimek i zainstaluj Mozillę, Operę lu G-chrome, piszesz gorzej niż program Iwona czyta i myślę ze to poprawi kontakt z forumowiczami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikłe pojecie bo i skad o tym co bede z tym heli robil chyba kh 450 jest jeszcze w tym kraju legalne oczywiscie posiadanie bo latanie pewnie juz nie ;)

 

 

a w dodatku jaja jeszcze mam to i o gwałt na pfmlrc moze mnie posadzic ktos jesli mozecie o wszystko :P dobra koniec tematu bo dostane bana a tylko pisałem by czegos sie dowiedziec

 

pozdro i dziekieza uswiadomienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, po Twoim stylu pisania widzę że masz dysleksje

Cimek - widzę, że chciałeś bardzo dyplomatycznie.. :(

 

A ja koledze extra22 przypominam, że kiedyś dysleksja nazywała się inaczej i radzę zmienić styl pisania..

 

Prościej i bez obrazy mówiąc - nikt ci tutaj nie pomoże jak będziesz pisał w takim stylu. A później będzie obraza, że forum jest złe - bo ludzie nie chcą pomóc, tylko zwracają uwagę..

 

A rafalgruszka akurat ma pojęcie i mógłby ci pomóc. Tylko daj mu szansę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam , czepiliście się chłopaka nie potrzebnie a on tylko chciał się dowiedzieć parę rzeczy.

Extra22 polecam Ci forum epheli.pl tam jest skarbnica wiedzy o helikach , a jak będziesz miał jakiś problem z ustawieniem pisz do mnie na PV - pomogę. Ale z jedną kwestią wszyscy mają rację , bez dobrego symka ani rusz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.