Skocz do zawartości

Malowanie kołpaka


Johny88

Rekomendowane odpowiedzi

zipek, Chodzi mi o to że cały czas posługujesz się internetem i cytatami nie mając zielonego pojęcia o silnikach. Stwierdzenia typu "bo gwiazda jest mocniejsza od silnika rzędowego" nie jest dla mnie argumentem jeśli nie jesteś w stanie powiedzieć dlaczego, albo pisanie o pracy sinika gwiazdowaego "bez przerw bo cały czas dostaje moc" świadczy o tym że nie wiesz jak zbudowana jest rzędówka. Dlatego wklejam Twoje wypowiedzi bo chcę żebyś zobaczył że sam sobie zaprzeczasz.

 

Kolego jesteś w dużym błędzie. Przykro mi ale jestem mechanikiem z zawodu i w tym roku się bronie z pracą "budowa i zasada działania silników spalinowych od jego początków" czy jakoś tak to szło... Chcesz troszkę teorii to zapraszam na kawę bądź coś mocniejszego do mnie :) Uwierz mi na słowo nie chcę mi się tego tłumaczyć po swojemu dlatego też posługuję się internetem (dla mnie jest to bardzo duże ułatwienie) w którym mogę znaleźć to co mam na myśli, już zapisane.

Tak jak pisałem. Chcesz porozmawiać to zapraszam do siebie tylko weź sobie zeszycik i długopis bo jeszcze dużo możesz się od takiego gówniarza jak ja dowiedzieć.

Dziękuję, dobranoc. (tak obraziłem się jak baba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.