Skocz do zawartości

Aparatura HK6DF


robson-m3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , i bardzo prosze o pomoc forumowiczów posiadających takową aparature (HobbyKing) HK6DF , a mianowicie mam problem ze zmiksowaniem klapolotek w modelu motoszybowca Easy Glider Pro ,aparatura jest 6-cio kanałowa z rewersami na 4-ry kanały i jednym mixem i tu jest pies pogrzebany ponieważ mix jest przypisany kanałom 1i2 gdzie w aparaturze 1 to lotki, 2-wysokość ,3-oboty silnika,4-kierunek, 5-ty kanał na przełączniku 0-1,i 6-ty sterowany pokrętłem ,na tym kanale właśnie chciałbym zrobiś klapy góra- dół ,myślałem o połaczeniu lotek razem kablem Y poczym ponownie rozdzielić kablem Y i rozprowadzić na kanał 1 i 6 ale nie jestem pewien czy nie zrobie w ten sposób jakiegoś syfu .

jeśli ma ktoś taką apke to brdzo proszę o pomoc jak przenieść mix z kanału 1-2 na 1-6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, przeszukałem troszkę internet, ale ciężko w ogole złapać manuala, bądź informacji jak ustawić klapolotki. Spróbuj podłączyć lotki pod 1 kanał i 5 bądź 6. I spróbuj mixerami ,aż Ci się uda. Co do pomysłu z "Y" to niestety nie wypali :D Gdybyś miał osobne klapy, to wtedy podpinasz na "Y" pod kanał 5 jak dobrze przeczytałem. Jeszcze jedno. Spróbuj przeglądnąć z Hk aparatur manuala, możę tak samo się ustawia jak tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.