Skocz do zawartości

Jaki silnik do łodzi???


Sumo71

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum!!! Dziś mam problem z tym jaki silnik kupić do łodzi ktora sam montuje. Wymiary: 80 dł 25 szer. Jest to łódź w stylu Destriero link do wizualizacji: http://modele.sklep.pl/product_info.php?cPath=4_115&products_id=1309. Prosze o pomoc w wyborze silnika. Przy okazji prosze o pomocw wyborze zbiornika na paliwo to tego silnika chcialbym sie bawic na jednym baku ok 30min o ile to mozliwe. Z gory dziekuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam wszystkich na forum!!! Dziś mam problem z tym jaki silnik kupić do łodzi ktora sam montuje. Wymiary: 80 dł 25 szer. Jest to łódź w stylu Destriero link do wizualizacji: http://modele.sklep.pl/product_info.php?cPath=4_115&products_id=1309. Prosze o pomoc w wyborze silnika. Przy okazji prosze o pomocw wyborze zbiornika na paliwo to tego silnika chcialbym sie bawic na jednym baku ok 30min o ile to mozliwe. Z gory dziekuje za odpowiedzi

 

a ma byc to sil spalinowy czy elektryczny??

 

wszystko jasne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisie modelu czytamy:

"DESTRIERO - elegancki jacht motorowy, przeznaczony pod jeden silnik szczotkowy klasy 500 - 600. Zestaw do samodzielnego skompletowania, bez wyposażenia. W zestawie znajduje się stojak do ustawienia modelu na półce.

 

Do skompletowania i uruchomienia zestawu potrzebne będą następujące elementy :

Silnik elektryczny klasy 500 lub 600, najlepiej z chłodzeniem wodnym. "

 

Odpowiednik spalinowy to ok 2.5 do 3.5cm (wodny, czyli z chłodzeniem wodnym i kołem zamachowym).

Na 30 minut pracy powinien wystarczyć zbiornik ok 400ccm.

 

Czy model nadaje się na spalinę - nie wiem. Niektóre tworzywa nie tolerują paliwa.

 

Pozdro.

Reptyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.