Skocz do zawartości

Pulpit do Graupner/JR Mx-16s


BartekS

Rekomendowane odpowiedzi

Pulpit mojego autorstwa dla kciukowców takich jak ja :( Fajny zgrabny, wykonany z sklejki 3mm krytym z obu stron jedną warstwą tkaniny węglowej. Otwory wykonane pod mx-16s ale do innych nadajników po lekkim zmodyfikowaniu też będzie pasować ;)

Plany(CAD) wysyłam na maila jak ktoś potrzebuje. Pytania pod bartek.stekla@gmail.com

Tylko na użytek własny, rozpowszechnianie po uzgodnieniu ze mną ;)

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadajnik trzyma się tak jak by był zawieszony na smyczy czy też bez niej. Czyli nadgarstki opiera się na aparaturze :( Właśnie to m i przeszkadzało przy poprzednim pulpicie który miał podstawki do oparcia nadgarstków i dlatego z tego zrezygnowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam podobnie. Nie porównujcie nawet tego do zawieszania na smyczy. Tu nadajnik wisi sztywno, w poziomej pozycji (jak nie przymierzając..). Nie ucieka na boki przy próbie ruszenia jedną ręką drążka, nie przewraca się i nie opada). Szczególnie zauważa się wyższość nad smyczą, gdy sami puszczamy cięższy model. Tak miały wszystkie aparatury Graupnera serii MC (i mają). Zdecydowanie najlepszy sposób użytkowania nadajnika, bez opierania nadgarstków (czego osobiście nie lubię, ale nie lubię też dyndałki). Jednocześnie b. dobry dostęp do bocznych potencjometrów. Zrób klapy na bocznym potencjometrze i spróbuj nim poruszyć-będziesz wiedział o czym piszę. Więc mogę odpowiedzieć Buwiemu podobnie-nie znasz się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.