Skocz do zawartości

Mini Katana 103 cm 340 gram


Zdzisław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Nie problem ale skoro laserek zrobi za mnie idealne to czemu nie? ;)

 

ps. niedlugo powinienem miec rozrysowane jakbym wycinał to dam znać na forum moze sie ktoś podłączy

 

ps2. zdjęcia dodane na początku nie działają, może by tak zaktualizować linki? ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, lotki są dosyć duże i zaczynają się zaraz przy kadłubie. Wystarczy ustawić duże wychylenia :D

 

Zgaduję, że dla zmniejszenia wagi, nie musi być oklejone balsą, wytrzymałość raczej będzie dobra. Popatrz np. na Extrę 300S Mirka Galbarczyka. Też nie było balsy na grzbiecie, a sugerowali to tylko ze względów estetycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

O tej porze byłyby zdjęcia gotowych, okleionych stateczników ze sterami oraz gotowym do uzbrojenia kadłubem. Niestety przewoziłem nieoklejony model w bagażniku i los tak chciał że zgrzewka wody go zgniotła...

 

Niebawem jednak ukończę model. Muszę wymienić dwie główne listwy kadłuba i garb. Kadłub się także trochę zwichrował. Może go naprostuje.

 

Musze powiedzieć że technologia budowy tego modelu jest super. Kadłub wyszedł sztywny i baaardzo leciutki. Wszystko sklejałem na CA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Cały tydzień byłem poza domem i nie miałem możliwości zrobić zdjęcia. Co do rozmieszczenia wyposażenia to jest wystarczająco dużo miejsca, ale ja zrobiłem tak. Regulator jest pod akumulatorem, odbiornik przy wyjściu przewodów ze skrzydeł, żeby nie stosować przedłużaczy, a akumulatorem jest możliwość regulacji SC.

post-207-0-89780800-1340709265_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.