Skocz do zawartości

turnigy 9x


Maciek22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak to mówią ................... reklama dźwignią handlu. Nikt nie będzie ponosił odpowiedzialności, sprawę trzeba nazwać po imieniu za złodziei. Od tego są sądy i później wyroki. I to skazani są odpowiedzialni za naprawienie szkody a nie paypal który niejako jest pośrednikiem. To tak jak z ochroną kupującego na naszym kochanym portalu aukcyjnym.

 

edit.

Daniello, a słyszałeś kiedyś o handlu takimi kontami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie słyszałem- może dlatego że sporadycznie korzystam z allegro itd- nie ma to jak zakupy osobiście w sklepie.

 

No a nawiązując do przedmówców- tak się zastanawiam- dlaczego paypal ma zwracać nam pieniądze? Przecież to tylko jakby pośrednik.

 

Ja w tej kwestii jestem naprawdę zielony, więc proszę pokrzywdzonych o opis kroków, w jaki sposób będą się ubiegać o pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wierzę w to że kasę oddadzą. Po zgłoszeniu będą próbowali skontaktować się ze sprzedającym, a że gość zapewne się nie odezwie to nie będą mieli podstaw nie oddać kasy. Zapewniają, że jeśli transakcja nie dojdzie do skutku to oddadzą kasę. To nie jest tak, że oni mogą sobie poreklamować że oddadzą hajs, a później się wypiąć. Ich też można oskarżyć. No i druga sprawa, że oni mają prawników od tego żeby już od gościa kasę sobie ściągnąć.

 

EDIT:

Ebay współpracuje z PayPal. Ebay też ma jakiś program ochrony. http://pages.ebay.com/coverage/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego w przypadku nie dostarczenia towaru a co innego jak w przypadku tej konkretnej sprawy i ewidentnego oszustwa.

 

edit

Tutaj nie ma na co czekać, koleś został usunięty z ebay-a także pewnie sami się kapneli że to jest "wałek" zgłaszać spór na paypal, ale jak pisałem marnie to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daliśmy się nieźle zrobić. Jak tylko zobaczyłem, że kolesia zawiesili, to natychmiast otworzyłem spór w paypalu. Niestety regulamin też dopiero teraz zacząłem czytać. Koniec z nocnymi zakupami w necie :roll: .

Ebay po zawieszeniu konta sprzedającego całkowicie olewa temat, nawet nie mam możliwości potwierdzenia faktu dokonania zakupu. Ciekawe, że ostatni komentarz pojawił się dzisiaj po godzinie 18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rgulaminie PAYPAl jest taka artykuł

"Należy pamiętać o następujących warunkach zakwalifikowania aukcji w serwisie eBay: należy znaleźć w opisie aukcji w serwisie eBay komunikat dotyczący Ochrony kupujących w systemie PayPal lub Ochrony kupujących w serwisie eBay. Jeśli taki komunikat jest wyświetlany, a Użytkownik spełnia odpowiednie wymagania kwalifikujące, przedmiot będzie kwalifikował się do objęcia ochroną kupujących w systemie PayPal. Aby wyświetlić ten komunikat na stronie aukcji po dokonaniu zakupu, należy zalogować się do swojego konta eBay, przejść do strony Mój eBay, a następnie kliknąć łącze Kupione i przejrzeć informacje o danej aukcji. Jeśli w opisie aukcji nie ma komunikatu o ochronie kupujących, przedmiot nie kwalifikuje się do objęcia ochroną kupujących w systemie PayPal."

Ciekawe jak mam to zrobic jak nie ma śladu po aukcji w ebay'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.