Skocz do zawartości

turnigy 9x


Maciek22

Rekomendowane odpowiedzi

Timi, to może być prawda. Święta w Chinach kończą się 2 lutego i żółci koledzy w związku z tym świętują ;)

 

Co do nieszczęsnych Turnigy- PP napisał maila, że do 12 lutego zbadają sprawę i że pisali do sprzedającego- mieli jakieś pytania czy cuś.

Jeśli w GBR dostali zwrot to chyba dobrze nam to wróży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

 

Byłem dziś w biurze Rzecznika Praw Konsumenta. Co prawda poszedłem tam z inną sprawą, ale z ciekawości zapytałem, co poradziłby mi w sprawie, o której jest ten cały wątek no i jakie mam pole manewru.

 

No i nieciekawie- twierdzi, iż jeśli pójdę z tym na policję- popatrzą na mnie z uśmiechem na twarzy, coś tam ponotują i tyle- raczej nie będą ścigać kolesia z Wielkiej Brytanii.

 

Mam poczekać na zwrot kasy z Paypala lub (o ile zwrotu się nie doczekam) pisać do Europejskiego Centrum Konsumenckiego.

Ale sprawa jest trudna o tyle, iż prawdopodobnie Pan Ray Munchen nie jest przedsiębiorcom, nie sprzedawał tego jako działalność gospodarcza i w tym wypadku nawet ECK może nie mieć pola manewru. Wtedy pozostaje już wnosić zażalenia do samego Boga.

 

No ale teraz pozostaje nam modlić się o pozytywne dla nas rozpatrzenie przez PP roszczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Skoro tylu ludzi się "przejechało" na aukcjach tego kolesia (w tym ja :ass: ) i nikt nie dostał od niego paczki jakim cudem Paypal wierzy że on faktycznie to powysyłał?

Wg mnie właśnie Paypala powinniśmy atakować, najlepiej w jak największej grupie, bo cfaniakowi z UK i tak nic nie zrobimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śledzę ten wątek od początku może napisze nie na temat ale ja miałem na allegro podobną sytuację tylko że z Polakami i oszukali mnie na 750zł. jakieś 5 lat temu zgłosiłem to na Policję po pól roku złapali 7 ludzi sądzili ich w Gdyni i w Gdańsku było trzech nieletnich w tym łącznie oszukali dokładnie 299 osób przez jakiś czas przychodziły listy z sądu jak sprawa wygląda i teraz cisza jest wiem że im wszystko udowodnili że to oni niestety ale o zwrocie pieniędzy już nic nie napisali i do dziś nie mam :( ja to pikuś pamiętam że najwięcej miała taka pani ją skubnęli na ponad 20tys. zł. to dopiero szok i co nie zwrócili nic jak na razie a są już skazani chociaż tyle :D więc w waszej sytuacji też bym wątpił że odzyskacie pieniądze ale możecie grupowo uderzyć do PP może wtedy wam oddadzą życzę wam powodzenia i by ta sprawa się zakończyła po waszej myśli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeah ;):D :D Otrzymałem dzisiaj email od paypal ,że sprawa została rozstrzygnięta na moją korzyść i ,że kasa zostanie mi zwrócona w ciągu 5 dni .Duży plus ode mnie dla paypal !!!!

EDIT:

Już na moim koncie jest kasa :)

Do dziś paypal czekał na informację od sprzedawcy z mojej aukcji. jeszcze nic się nie dzieje, ale podejrzewam, że jutro będzie działanie. jestem dobrej myśli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyam i prawdę mówiąc za głowę się łapię. Zostaje tylko wiara w PayPala i kupowanie w sklepach bo jak widać oszustów można znaleść wszędzie. Może warto niekiedy odpuścić oszczędzanie.... tak myślę.

 

Gratuluje kolegom pozytywnego dla nich końca..... ale co to kilku nerów kosztowało to już tylko sami wiecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też do wczoraj, niestety nie wydarzyło się nic. Żadnego maila, żadnej kasy.

ja maila nie dostałem, po prostu wlazłem na paypala i sprawdziłem status sporu (którego nota bene już nie było) - potem rzut okiem na stan karty i ... kamień z serca ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.