Skocz do zawartości

turnigy 9x


Maciek22

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj też dostałem zwrot.

pozdrowienia dla tych co się cieszyli że umoczyliśmy

Koleś - ty znów zaczynasz wojnę..? Pasuje ci to?

Dla twojej niezbyt wyrobionej wiadomości:

- Żaden z nas (bo do nas pijesz) nie cieszył się, że umoczyliście (jak to okresliłeś)

Ile ty masz lat?!

 

Osobiście cieszy mnie fakt, że kasiorkę odzyskaliście. I mam nadzieję, że nie popełnicie drugi (trzeci) raz tego samego błędu :)

 

Pozdrowienia dla ciebie ode mnie.. Indywidualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kasa zwrócona przez PayPal :D

 

Raczej marne szanse na odzyskanie kasy, nawet z paypal.

Nie zobaczycie paczki ani kasy.

Nie jestem "znafcą" ale realistą

Czyli wg Ciebie Paypal daje 100% gwarancji na wykonaną transakcję ? Nawet taką gdzie po drugiej stronie był oszust. Ten wątek raczej zmieni twoje przekonanie o tej rzekomej gwarancji. Daleko nie trzeba szukać, choćby nasze kochane alledrogo, które też oferuje "ochronę kupującego". Tylko co z tego jak nie ma szans odzyskania wydanej bezpowrotnie kasy. Jak to mówią reklama dźwignią handlu i trzeba zmienić spojrzenie na takie "gwarancje" bo jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę a w tym przypadku to pewnie o ładne parę tyś. zielonych papierów, których Paypal nie odda za darmo.

Nie wiem czemu się tak wszyscy uparliście że Paypal to takie cudo i obojętnie kto z nas wała zrobi to kasę i tak dostaniecie z powrotem. Cudów nie ma, koniec kropka.

Było więcej tego, ale moderator pousuwał.

Pozdrawiam "wszystkowiedzących", już nie będę się pastwił bo pewnie jest im dostatecznie głupio.

Dla mnie koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.

 

Takie pytanko- czy mam zaczynać się martwić?

 

Mianowicie 1 lutego zleciłem Paypalowi wypłatę zwróconych środków na mój prywatny rachunek banokowy. W sobotę (4 lutego) na paypalu operacja została zakończona (status), jednak do tej chwili na koncie środków nie ma. Numeru na 100 % nie pomyliłem.

 

Więc ile to trwa w rzeczywistości?

 

Z góry dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.