Skocz do zawartości

BEC 20A Castle Creation - jaki jest?


waldi1973
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Szukam informacji na temat BEC'a CC 20A. Nie suchych danych, ale rzetelnych informacji od użytkowników, czyli opini.

Może ktoś już miał do czynienia z tym urządzeniem? Chcę, a wlasciwie muszę kupic takiego BEC'a ze względu na to, że moj samolot zawiera 15 serw plus składane podwozie a zasilanie poprzez BEC 5A i w dodatku przez odbiornik - odpada. Już zaprojektowałem managera zasilania i potrzebuję albo 2x10A albo 20A (mowa w obydwu przypadkach o Castle)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dziękuję koledzy za informacje..

 

A jeszcze jedno mam pytanie:

- Jak i czym mogę tego BEC'a programować..? Chciałbym, aby na wyjściu było 6V. Nie podłączałem tego urządzenia jeszcze, ale chcialbym wiedzieć, czy wyjścia z BEC'a są niezależne, tzn każde podaje po te 5,1V i jest 10A..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak i czym mogę tego BEC'a programować..? Chciałbym, aby na wyjściu było 6V

Dziesiątke można programować to pewnie dwudziestkę też można:) Do programowania potrzebny jest komputer i kabelek castla http://www.rctrax.pl/product/HPI-100573-CASTLE-LINK-USB-PROGRAMMING-KIT/?id=1074

Chyba też jest karta do programowania castla, ale nie wiem czy zaprogramujesz nią beca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.