Skocz do zawartości

www.voyteccomposite.dbv.pl


voytec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

Modele kompozytowe cieszą się dużą popularnością wśród modelarzy, jednak naprawa uszkodzeń przysparza im więcej problemów niż w modelach konstrukcyjnych. Dlatego postanowiłem rozpocząć działalność związaną z profesjonalną naprawą tych modeli. Oprócz naprawy zajmuję się również dorabianiem różnych elementów takich jak podwozia , owiewki na koła itp.

 

Poza działalnością związaną z naprawą modeli kompozytowych zajmuje się również produkcją pokrowców na modele samolotów , toreb do helikopterów i samochodów rc

 

SERDECZNIE ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Kupiłem dwie torby od kolegi Wojtka do helika klasy 450 i 500.

Transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Dostałem szybkie odpowiedzi mailowe, a na towar czekałem dwa niecałe dni. Super! Torby jakościowo pierwsza klasa. Wykonane z dobrego materiału, utwardzane po bokach i jeszcze ta cena...! Bardzo dobre produkty w świetnej cenie.

Chwalę, ponieważ jestem bardzo zadowolony. Wam również polecam.

 

Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

Może wszyscy ustalimy dla motoszybowców jakieś uniwersalne wymiary?.

 

 

Tutaj proszę wszystkich o zamieszczanie swoich informacji ,które pozwolą racionalnie , podzielić rozmiary torby transportowej : L, XL, XXL , dla modeli szybowców / motoszybowców .

Ja ze swoiej strony zamówiłem torbę , która będzie mi służyła do transportu modeli motoszybowców o rozpiętości płatów od 2000mm do 2200mm,

Uwaga kieszeń, dla skrzydeł jest krótsza o 100mm od długości całkowitej torby.

 

Moja długość torby to 1220mm, co pozwoli mi na włożenie pojedynczej połowy skrzydła o rozpiętości max . 1100mm ( dla szybowca o rozpiętości max. 2200mm , która jest dosyć popularna tj. 1,8 -2,2m ), a dysponując samochodem Grande Punto, jestem ograniczony szerokością samochodu. Torbę umieszczam z tyłu na kanapie a drugą z nadajnikiem , pulpitem itp. w bagażniku .

 

Wymiary wys.290mm x szerokość 100mm x długość 1220mm

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.