Skocz do zawartości

futaba 9z problem


123gerap

Rekomendowane odpowiedzi

To znaczy, że radio jest OK. On air oznacza, że nadajesz w powietrze, w odróżnieniu od stanu, gdy możesz włączyć nadajnik nie nadający do otoczenia, a więc z wyłączonym torem wcz. (np. na czas wykonywania ustawień). Nie zakłócisz wówczas nikogo, a sam nadajnik w tym czasie pobiera dużo mniejszy prąd. Takie włączenie robisz trzymając podczas włączania wciśnięty przycisk A lub R. Na wyświetlaczu zapala się wówczas napis Systems (zamiast On Air). Zapalona dioda Alarm oznacza, że są włączone jakieś miksowania lub zaawansowane ustawienia. Tak ma być. Nie świeci się ona tylko w ówczas, gdy masz wyłączony tor wcz (na display`u Systems).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia przyzwyczajeń. Miałem wiele aparatur, kilka Graupnerów. Żadna nie umywa się nawet do tej. Jak się załapie sposób ustawień, okaże się, że jest b. łatwa do ustawiania. A w możliwościach chyba nie ma sobie równej. Myślę, że nawet jest "lepsza" od Mpx MC4000, a na pewno łatwiejsz w ustawianiach- ma olbrzymi, bogaty display. Trzeba tylko załapać jej filozofię. Jak każdej zresztą. Myślę, że masz instrukcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.