Skocz do zawartości

Silnik Boxer Meiss 90cc - tłumiki.


Andrzej68IX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Boxer Meiss 90cc - tłumiki. Potrzebuję 2 tłumiki lub jeden centralny do tego silnika Jest to nic innego jak 2 x 45cc Zenoah. Gdybym zastosował jeden tłumik wtedy potzebuję rurki , kolanka itp. Chciałbym je kupić w Polsce a nie na końcu świata. Jeżeli ktoś ma nowe / używane a już niepotrzebne to proszę o kontakt. Wykorzystałem już potęgę Google i nic w sieci w kraju nie znalazłem. Jeżeli ktoś zna link , lub wie gdzie mogę coś takiego dostać to bym prosił mo przesłanie.

Pozdrawiam Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie nie da nigdzie dokupic to mozna zawsze zrobic samemu, ja juz dorabialem wydech do DL100 tak zeby sie wpasowac do modelu pittsa. Kolanka i puszka spawane z aluminium, calosc wychodzi lzej i taniej niz sklepowe i nie trzeba przerabiac modelu.

 

Mozesz tez moze pokombinowac zeby kupic kolanka z rozstawem pasujacym do Twojego cylindra i dokupic same tlumiki typu canister z ef3m albo chinczyka. Sporo roznych kolanek widzialem kiedys na modelpartner.pl.

 

Swoja droga to gdzie udalo Ci sie kupic taki silnik? ja szukam jakiegos bokserka o pojemnosci 80-90 i na razie udalo mi sie znalezc Melody md-80 chinczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Przeglądnij wątek o tłumikach z butelek na flying giants.

Link do butelkowych tłumików na FLYING GIANTS

Prosto bez spawania i tłumik zrobisz sobie jaki chcesz i do tego super lekki!. Jedynym problemem jest znalezienie w Polsce aluminiowych butelek. Ja zrobiłem kiedyś tłumik do mvvs 26 z butelki po napoju BURN. Do większych silników może być butelka po wódce DANZKA itp.

 

Do boksera może to wyglądać np. tak:

 

http://www.flyinggiants.com/forums/attachment.php?attachmentid=204125&stc=1&thumb=1&d=1251767309

 

POZDR.>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy - Andrzej wyraźnie pisał że chce kupic tłumiki do Meiss-a. Kto miał kontakt z tą marką to wie że produkują bardzo fajny tłumik 2w1 - czyli 2 kolanka schodzą się do jednego tłumika. Ewentualnie kupi wersję zwykłą czyli po tłumiku na kazdy cylinder. Zamiast podpowiadać jak to zbudowac wskazcie mu to co chce uzyskać.

 

Andrzeju - jeśli koniecznie chcesz kupić w Polsce - to przeglądnij strone jmb-brecka.com i dobierz coś do twojego silnika - zmierz rozstaw śrub w swoim silniku chyba uda się dobrać kolana z wersji zdz. Co do tłumików - to masz u brecki 2 wersje: albo 3 lub 4 komorowe duże tłumiki na kazdy cylinder - albo wersja 2 kolanka wchodzące do duzej puszki. Wszystko masz na tronach brecki. Tłumiki od Brecki sprowadza mixmodel.pl i modelemax.pl

 

Możesz tez bezpośrednio od Brecki zamówic - jednak kontakt z nim jest mocno utrudniony - najlepiej dzwonic tel.

 

Pozdrawiam KJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.