Skocz do zawartości

3 modele elektryczne?


Rekomendowane odpowiedzi

Warto je poskładać czy się nie płaca?

to w tym środkowym Tamiya TT-01 tam gdzie są te kabelki wydaje mi się ze to uszkodzone.

To zależy od tego co jeszcze jest uszkodzone.

" Tam gdzie te kabelki" to regulator mechaniczny ( na to wygląda z foty). Wymienić go na "normalny" elektroniczny i jazda....

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to mam na zbyciu oryginalny regulator tamiya z takiego modelu + silnik 20T ( szybki, normalnie jest montowany 27T, ale osiągi na 27T są takie sobie) za połowę tego co podałeś... Jeśli chcesz to pisz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra będę miał na uwadze tylko muszę trochę poczytać co i jak z tymi autami elektrycznymi, zasadę działania regulatora itp. Walnął bym silnik nitro i było by zgłowy ;) Mam aparaturę HITEC CRX więc jak założę im odbiorniki na 40mhz to będą działać te elektryczne auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za rozgryzienie co to za modele. Masakra 2 modele takie same ale nie podobne ;)

Ten pierwszy ma regulator microtech ultra fet eco sonik2 wszystko napisałem co na nim pisze, doczytałem się w necie że je się programuje ale na temat rego regulatora nic nie znalazłem, nawet w żadnym sklepie.

przypilnuję tą aukcje

http://allegro.pl/silnik-bezszczotkowy-i-regulator-hurricane-modelcr-i2085961381.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dojdzie do skutku to na pewno na tokarni słabe elementy się dorobi.

Przy tak szybkim silniku i podwoziu TT-01 to do dorobienia będzie praktycznie wszystko...

Podejrzewam, że zębatka odbierająca będzie "łysa" po kilkunastu minutach. Ogólnie to "trochę" za szybki silnik do tetetki. Pomijając kwestie zębatek i dyfrów, zostaje jeszcze kwestia "prowadzenia się". W TT-01 są dość spore luzy na układzie kierowniczym ;) .

Sprawdź jeszcze czy w podwoziu są łożyska kulkowe czy zwykłe plastiki. Zastosowanie łożysk zmniejsza opory toczenia( co oczywiste) oraz niweluje odrobinę luzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No to coś jest do :ass: . Moja tetetka na stockowym napędzie pędziła ze 40. Jak dostała silnik 20T to prędkość jeszcze bardziej skoczyła. Na bezszczotce to już trudno było nad tym zapanować :devil:

Jaki pakiet zasilający? Jaki regulator?

Warto wymienić wtyczki Tamiya na np. T-deans, to taki najprostszy "tuning" żeby ciut podnieść osiągi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.